WordPress SEO, czyli zarabiaj na WordPressie

Czym jest WordPress SEO? Jak wypozycjonować WordPressa? Czy można zarabiać na stronach opartych na WordPressie? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule eksperckim.

W Sirius Pro jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która od lat specjalizuje się tylko i wyłącznie w usługach SEO dla WordPressa. Jako eksperci na rynku wypozycjonowaliśmy już setki stron i sklepów internetowych, dlatego wypowiemy się teraz na temat tego czym jest tzw. „WordPress SEO” oraz w jaki sposób wykorzystać wiedzę związaną z tym tematem do zarabiania w sieci.

WordPress – gdy lepiej być nie może

Twoja strona lub sklep internetowy jest oparty na WordPressie? Świetnie! Planujesz migrację/przeniesienie obecnej witryny z Bloggera, Joomla! lub platformy wordpress.com? Każdy z tych decyzji będzie dla Ciebie opłacalna! Mało kto wie, że WordPress jest rozbudowanym systemem CMS. Służy on do zarządzania treściami i choć darmowy, jest najlepszym obecnie rozwiązaniem na rynku. Tak – nie ma lepszej opcji. WordPress jest całkowicie darmowy, prosty w obsłudze, zbudowany na otwartej licencji i posiada ogromną społeczność w sieci. Dalej wierzysz w to, że WordPress SEO, czyli pozycjonowanie WordPressa nie ma sensu?

WordPress SEO – co to takiego?

Pisaliśmy już o tym co oznacza „SEO”, dlatego nie będziemy się powtarzać, a zapominalskich odeślemy do tego artykułu:

Wiele firm widząc rosnący trend na rynku, podczas którego firmy masowo migrują na WordPressa stworzyło dedykowane oferty nazywając je właśnie WordPress SEO. Jednak, czy taka usługa różni się czymś od standardowego pozycjonowania? Bez specjalistycznej wiedzy na nic zdadzą się marketingowe chwyty. Tylko w Sirius Pro potrafimy zoptymalizować WordPressa w perfekcyjny sposób. Jest to możliwe, ponieważ od postaw, znamy każdą jego funkcję [także te w PHP :)] oraz posiadamy doświadczenie poparte setkami projektów WordPress na całym świecie.

Wybierając usługę WordPress SEO w naszej firmie otrzymujesz więc w cenie wsparcie najlepszych ekspertów z branży, którzy każdego dnia w pocie czoła pracują na WordPressie dbając o sprzedaż klientów w sieci. Ok, jak więc zarabiać na WordPressie? Czy możliwe jest to tylko przez pozycjonowanie?

WordPress – nie tylko landing page

System WordPress to nie tylko proste landing page, czy tzw. strony wizytówkowe. Na WordPressie pracuje [i zarabia] na świecie tysiące sklepów e-commerce, zbudowano już setki platform, czy też znanych stron [takich jak np. Facebook Newsroom]. WordPress to także świetny fundament do tworzenia wydawnictw internetowych, na których generując ruch, można całkiem nieźle zarobić. Dla przykładu podamy nasz największy serwis z poradnikami Porady.org, który na chwilę obecną posiada, aż ponad 1250 stron zaindeksowanych w Google [w tym prawie 800 poradników]. Serwis każdego dnia obsługuje pracę kilku redaktorów oraz tysiące użytkowników gwarantując 100% stabilność pracy i niezawodność działania.

Te zalety pozwalają na WordPressie zbudować dochodowe blogi, sklepy internetowe, regionalne dzienniki, tematyczne portale, a nawet aplikacje. Wykorzystując ofertę WordPress SEO, czyli pozycjonowanie WordPressa możesz z łatwością, przy wsparciu naszych ekspertów, wygenerować miesięczny ruch na poziomie dziesiątek tysięcy unikalnych odwiedzin i zacząć zarabiać na programach afiliacyjnych, czy też reklamach Google Ads [dawniej Google AdWords].

WordPress dzięki swojej prostocie, setkom tysięcy darmowych wtyczek umożliwia łatwą integrację np. z Pikselem Facebooka, kodem remarketingowym i reklamowym Google, śledzeniem konwersji w sklepie, Social Mediami, narzędziami do automatyzacji marketingu [np. SALESmenago], porównywarkami cen, opiniami klientów oraz wieloma przydatnymi modułami i narzędziami, które pozwolą zwiększyć Twoją sprzedaż w sieci. Wszystko to całkowicie za darmo!

Teraz, gdy już wiesz dlaczego WordPressa to najlepsza inwestycja dla Twojego biznesu w sieci dowiesz się możesz skontaktować się z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty WordPress SEO.

WordPress SEO – oczami ekspertów

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie skontaktuj się z nami klikając na ikonkę wiadomości w prawym, dolnym rogu ekranu lub wybierając jedną z opcji dostępnych na stronie Kontakt. Całkowicie za darmo wykonamy dla Ciebie audyt i analizę strony internetowej oraz przedstawimy nasz pomysł na to jak możesz zacząć zarabiać na WordPressie. Pozwól, abyśmy to my, oczami ekspertów spojrzeli na Twój biznes i jego potencjał w internecie.

Jeżeli natomiast wciąż zastanawiasz się nad wyborem tej platformy i usługą WordPress SEO pozwól nam, abyśmy przedstawili Tobie korzyści i zalety zainwestowania właśnie w WordPressa. Opisz nam swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę migracji lub stworzenia nowej strony internetowej. Przez cały proces przeprowadzimy Cię za rękę tak, aby na koniec pozostał tylko sukces Twojej firmy w sieci.

Czekamy na Ciebie!

Szukasz pomocy?

Napisz do nas.