3470 wyświetlenia
463 wyrazów

Co to jest WordPress

Co to jest WordPress

Czas czytania: 2 minuty i 18 sekund 2019.06.19 | Aktualizacja: 4 miesiące temu
Udostępnij Sirius Pro - Facebook Sirius Pro - Twitter Sirius Pro - Email
Co to jest WordPress
W tym artykule znajdziesz najlepszą wiedzę oraz porady na temat

Co to jest WordPress

przygotowaną wyłącznie przez naszych 🤓 ekspertów. Jeżeli jednak chcesz od razu skorzystać z naszej odpłatnej pomocy to kliknij w przycisk, a następnie wypełnij i wyślij do nas zgłoszenie.
Uzyskaj pomoc
Spis treści
  • System WordPress, czy platforma WordPress?
  • Co to jest WordPress? To system CMS
  • WordPress dla stron i sklepów internetowych
  • Co to jest WordPress? To narzędzie dla Ciebie
  • WordPress to także WooCommerce
  • Wiesz już co to jest WordPress?

W tym poradniku dowiesz się co to jest WordPress oraz dlaczego jest to obecnie najpopularniejszy system CMS na świecie do tworzenia stron internetowych oraz sklepów e-commerce.

System WordPress, czy platforma WordPress?

Zacznijmy od samego początku, czyli od nazewnictwa. W internecie możesz spotkać się zarówno z nazewnictwem System WordPress jak i platforma WordPress. Oba z nich są tak samo prawidłowe. Często wraz z nazwą WordPress możesz także usłyszeć o tym, że jest to system CMS. Co to takiego?

Co to jest WordPress? To system CMS

WordPress to system CMS. CMS to system do zarządzania treścią w internecie. Mówiąc w skrócie, to taki fundament dla Twojej strony lub sklepu, który pozwala zbudować dowolny budynek. Gdy fundament jest solidny to i budynek będzie służył na lata. WordPress jest właśnie takim solidnym fundamentem dla rozwoju Twojej marki w sieci.

Chętnych zgłębienia tematu co to jest WordPress odsyłamy do naszego wyczerpującego poradnika o WordPress.

WordPress dla stron i sklepów internetowych

WordPress to jak już wiesz system, który pozwala tworzyć strony i sklepy internetowe. Dlaczego jest tak popularny? Ponieważ jest darmowy a sam WordPress to organizacja działająca w oparciu o zaangażowaną społeczność międzynarodową.

Co więcej, WordPress umożliwia Ci wręcz nieograniczoną rozbudowę strony internetowej dzięki tysiącom darmowych szablonów oraz wtyczek dostępnych w repozytorium WP.

WordPress to jedno z najlepszych narzędzi jakie dał nam współczesny internet. Bezpieczna, szybka, otwarta i niezawodna platforma do tworzenia stron internetowych.

Co to jest WordPress? To narzędzie dla Ciebie

WordPress jest niesamowicie prosty. Wszystko to sprawia, że zacząć korzystać z niego może każda osoba. Wystarczy odrobina chęci i wiedzy oraz regularnie korzystanie z naszego bloga, a bez problemu uruchomisz na WordPress swoją pierwszą stronę www. Nie wierzysz? Kliknij w ten link i dowiedz się jak zacząć korzystać z platformy WordPress.

WordPress to także WooCommerce

WordPress oprócz znakomitej ilości świetnych dodatków [pluginów] i szablonów [motywów] posiada jeden, który warty jest oddzielnej uwagi. Chodzi o moduł WooCommerce, który pozwala na stworzenie sklepu internetowego opartego o WordPress. WooCommerce jest całkowicie darmowy.

Dlaczego warto go wyróżnić?

Ponieważ WooCommerce i WordPress tworzą obecnie najpopularniejszą platformę do budowania nowoczesnych sklepów internetowych. 

Wiesz już co to jest WordPress?

Reasumując WordPress to całkowicie darmowa platforma [system] do tworzenia sklepów i stron www rozwijana przez szeroką społeczność internetową. To platforma pełna możliwości oraz prosta w obsłudze, która służy zarówno do budowania prostych stron jak i rozbudowanych portali, czy też modułów e-commerce.

WordPress to przyszłość internetu.

Jesteśmy by pomagać

Skorzystaj z natychmiastowej pomocy ekspertów WordPress. Wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego i opisz nam swój problem lub to czego potrzebujesz.

Nazwa firmy
Sirius Pro

Dane firmy
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

Identyfikator
PL 9111958679

Używamy pliki cookies w zakresie niezbędnym do prawidłowego działania strony oraz analityki Google.