SZKOLENIE WORDPRESS

Najpopularniejszy system CMS na świecie WordPress jest nie tylko darmowy, ale także bogaty w funkcje oraz dodatki. Platforma pozwala na uruchomienie zarówno bloga jak i rozbudowanej strony internetowej w krótkim czasie. Jednak mnogość opcji w panelu administratora jak i możliwości konfiguracji WordPressa mogą znacznie utrudnić pierwsze kroki z platformą.

Szkolenie WordPress przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych użytkowników, którzy chcą szybko i łatwo nauczyć się jak obsługiwać, konfigurować oraz rozwijać stronę internetową opartą o tą platformę.

Nasze szkolenia z WordPressa realizujemy zarówno lokalnie, w siedzibie naszej firmy lub klienta, jak i zdalnie w formie konsultingu online poprzez Skype lub Google Hangout. Czas trwania szkolenia ustalany jest w oparciu o potrzeby klienta, zakres materiału oraz ilość osób uczestniczących w kursie. Wszystkie nasze szkolenia realizowane są zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej, które kończą się egzaminem potwierdzającym ukończenie kurs Sirius Pro. Każdy z uczestników otrzymuje od nas dodatkowe materiały szkoleniowe oraz indywidualny certyfikat.

Wypełnij formularz

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać ofertę.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Nasze szkolenie

Sprawdź czego się od nas nauczysz.

Instalacja

Pokażemy Ci jak poprawnie instalować oraz przenosić WordPressa.

Konfiguracja

Nauczymy Cię konfigurować system WordPress zgodnie z Twoimi potrzebami.

Bezpieczeństwo

Przeszkolimy Cię z niezbędnych praktyk bezpieczeństwa strony internetowej.

Szablony

Dowiesz się jak instalować i personalizować darmowe oraz płatne szablony.

SEO

Nauczymy Cię optymalizować WordPressa i treści na blogu pod kątem SEO.

Wydajność

Pokażemy Ci możesz przyśpieszyć platformę WordPressa na każdym urządzeniu.