Szkolenie WordPress

Najpopularniejszy system CMS na świecie WordPress jest nie tylko darmowy, ale także bogaty w funkcje oraz dodatki. Platforma pozwala na uruchomienie zarówno bloga jak i rozbudowanej strony internetowej w krótkim czasie i przy niskich nakładach inwestycyjnych. Jednak mnogość opcji w panelu administratora jak i możliwości różnej konfiguracji WordPressa mogą znacznie utrudnić pierwsze kroki z platformą, dlatego też jako eksperci oferujemy Ci najlepsze szkolenie WordPress, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Szkolenie WordPress dla każdego

Szkolenie WordPress dostępne w naszej ofercie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych użytkowników, którzy chcą szybko i łatwo nauczyć się jak obsługiwać, konfigurować oraz rozwijać stronę internetową opartą o tą platformę. Szczególnie dedykujemy je osobom, które wiążą przyszłość rozwoju swojej firmy ze sprzedażą internetową.

Nasze szkolenie z WordPressa realizujemy zarówno lokalnie, w siedzibie naszej firmy lub klienta, jak i zdalnie w formie konsultingu online poprzez Skype lub Google Hangout – decyzja należy do Ciebie. Czas trwania szkolenia jest zawsze ustalany w oparciu o indywidualne potrzeby Twoje oraz pracowników lub zgodny z naszym 2-dniowym harmonogramem.

A teraz to co najważniejsze, czyli zakres szkolenia WordPress.

Szkolenie WordPress – czego się z nami nauczysz?

W ramach naszego szkolenia WordPress nauczymy Cię od podstaw jak poruszać się po platformie, tworzyć stronę, bloga, a nawet sklep e-commerce. W trakcie szkolenia dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz do promocji swojej marki w sieci oraz rozpoczęcia sprzedaży z wykorzystaniem WordPressa.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowitą dawkę wiedzy! Zobacz harmonogram szkolenia WordPress.

Instalacja

 1. Pobieranie WordPressa.
 2. Instalowanie WordPressa.
 3. Pierwsze kroki z WordPressem.
 4. Przenoszenie plików i bazy WordPress.

Konfiguracja

 1. Podstawowa WordPressa.
 2. Zaawansowana konfiguracja WordPressa.
 3. Rozbudowa funkcji WordPressa.

Wygląd

 1. Wybór szablonu WordPress.
 2. Zakup szablonu WordPress.
 3. Pobieranie i instalacja szablonu.
 4. Personalizacja ustawień i szablonu.
 5. Modyfikacja szablonu.

Wtyczki

 1. Obsługa popularnych wtyczek.
 2. Konfiguracja wtyczek WordPress.
 3. Wybór i instalacja wtyczek.
 4. Integracja platformy z zewnętrznymi systemami.

Optymalizacja

 1. Optymalizacja strony pod Google.
 2. Wydajność na komputerach.
 3. Wydajność na mobile.
 4. Optymalizacja bazy WordPress.
 5. Skracanie czasu ładowania strony.
 6. Optymalizacja zdjęć w WordPressie.

Bezpieczeństwo

 1. Zabezpieczanie platformy WordPress.
 2. Wyłączanie niebezpiecznych funkcji.
 3. Instalacja certyfikatu SSL za darmo.
 4. Wykonywanie kopii plików i bazy danych.
 5. Odzyskiwanie i przywracanie backupu.
 6. Naprawa popularnych błędów.

Marketing

 1. Tworzenie treści na stronie.
 2. Optymalizacja treści.
 3. Copywriting dla WordPressa.
 4. Wybieranie tematów i Content Marketing.
 5. Tworzenie sklepu opartego o wtyczkę WooCommerce.
 6. Integracja sklepu WordPress z modułami e-commerce.

Czegoś brakuje? Jesteśmy w każdej chwili gotowi, aby rozszerzyć zakres szkolenia o wiedzę, którą potrzebujesz. A gdyby tego było mało na sam koniec każdy z uczestników szkolenia otrzyma od nas niesamowicie przydatne materiały, które pozwolą utrwalić wiedzę oraz skorzystać z unikatowych metod sprzedaży poprzez WordPressa.

To jeszcze nie koniec! W trakcie trwania otwartego panelu dyskusyjnego na sam koniec szkolenia, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, ponieważ najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie.

Zamów szkolenie WordPress

Jako eksperci od WordPressa przeprowadzimy dla Ciebie ciekawe, przyjemne i niesamowicie skuteczne szkolenie, które sprawi, że Ty i Twoi pracownicy sami i bez pomocy firm trzecich zajmiecie się obsługą firmowej strony, sklepu lub portalu.

Nasze autorskie szkolenie WordPress realizowane są zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej, a potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest egzamin wraz ze świadectwem certyfikatu.

Masz pytanie lub chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz informacji o cenie szkolenia lub chcesz się umówić? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie szczegółową ofertę oraz wycenę i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy do odwiedzenia strony kontakt.

Szukasz pomocy?

Napisz do nas.