wyświetlenia
414 wyrazów
Optymalizacja WordPress krok po kroku

Optymalizacja WordPress krok po kroku

Przeczytasz w 2 minuty i 4 sekundy 2018.12.01 | Aktualizacja: 1 rok temu
Optymalizacja WordPress krok po kroku

Jak zwiększyć widoczność strony internetowej w sieci? Przedstawiamy wtyczki do optymalizacji WordPress, które pomogą Wam przyspieszyć stronę i zoptymalizować ją pod kątem pozycjonowania SEO.

Wtyczki do optymalizacji WordPress

#1 WP Smush

WP Smush to dodatek do optymalizacji zdjęć i ilustracji. Wtyczka przeprowadza kompresję zarówno dodawanych zdjęć, jak i tych, które już znajdują się w bibliotece obrazów.

#2 WP Super Cache

Wtyczka WP Super Cache to rozszerzenie do cache usprawniające wyświetlanie statycznej zawartości strony i zwiększające jej szybkość ładowania.

#3 Autoptimize

Autoptimize to wtyczka do optymalizacji kodu HTML WordPress. Rozszerzenie automatycznie usuwa zbędne znaki i zmniejsza rozmiar kodu, zachowując jego pełną funkcjonalność.

#4 Optimize Database after Deleting Revisions

Jeśli interesują Cię wtyczki do optymalizacji WordPress, warto zainteresować się rozszerzeniem Optimize Database after Deleting Revisions. To wtyczka, która pozwala wprowadzić porządek do bazy danych WordPress i regularnie ją czyścić z zapisanych wersji wpisów, dzięki czemu działanie strony jest przyspieszone.

#5 W3 Total Cache

W3 Total Cache to prawdziwy kombajn do optymalizacji witryny, zalecany zaawansowanym użytkownikom.

Wtyczki do optymalizacji WordPress pod SEO

#1 Yoast SEO

Yoast SEO to zdecydowanie najlepsza wtyczka do SEO, jaką można zainstalować w WordPress. Dzięki Yoast SEO można weryfikować poprawność użycia fraz kluczowych oraz analizować podstrony pod kątem SEO. Wtyczka umożliwia edycję parametrów title i metadescription, a także integrację z mediami społecznościowymi.

#2 WordPress Image SEO

Wtyczka WordPress Image SEO optymalizuje pliki graficzne pod kątem SEO. Dzięki temu rozszerzeniu możemy uzupełnić atrybuty alt oraz title zdjęcia lub ilustracji.

Wtyczka SEO Internal Links pozwala na budowanie linków wewnętrznych w obrębie strony. Dzięki niej można przeszukać serwis pod kątem fraz kluczowych i linkować z nich do konkretnych podstron witryny.

Wtyczka SEO Smart Links pomaga w identyfikowaniu przekierowań na puste linki. Dzięki temu rozszerzeniu można uniknąć błędów 404.

Optymalizacja WordPress pod SEO, czyli pozycjonowanie WordPress

Szukasz więcej informacji na temat optymalizacji WordPress pod SEO? Skorzystaj z naszej pomocy kontaktując się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego lub zobacz kilka przydatnych linków:

    1. Jak przyśpieszyć WordPress – poradnik krok po kroku jak optymalizować WordPress pod kątem szybkości wczytywania stron
    2. Pozycjonowanie WordPress – wypozycjonuj i zoptymalizuj WordPress razem z nami, sprawdź naszą ofertę.
    3. Optymalizacja strony internetowej – dowiedz się jak zoptymalizować stronę pod SEO w Google.
Jesteśmy by pomagać

Skorzystaj z natychmiastowej pomocy ekspertów WordPress. Wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego i opisz nam swój problem lub to czego potrzebujesz.

Nazwa firmy
Sirius Pro

Dane firmy
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

Identyfikator
PL 9111958679
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania