Pozycjonowanie od wielu lat jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji biznesu w sieci. Nieustająca dominacja wyszukiwarki Google oraz rozwój e-biznesu na świecie przyczynia się do wciąż dynamicznego rozwoju branży SEO.

Szkolenie SEO przeznaczone jest zarówno dla indywidualnych specjalistów jak i firm, które pragną zwiększyć swoją wiedzę oraz kwalifikacje. Zakres materiału szkoleniowego przystosowany jest zarówno dla początkujących jak i doświadczonych osób. Szkolenie porusza cały obszar zagadnienia pozycjonowania zarówno w teoretycznej jak i praktycznej części. Pozwala ono na zdobycie certyfikatu oraz kwalifikacji umożliwiających pracę w branży SEO.

Szkolenie szczególnie porusza zagadnienia związane z optymalizacją oraz linkowaniem strony zgodnie z praktykami Google tzw. white SEO. Kursy realizowane są lokalnie oraz online poprzez telekonferencję na Skype lub Google Hangout. Czas trwania szkolenia dobieramy jest indywidualnie do potrzeb klienta. Na koniec kursu przygotowany jest dla uczestników egzamin utrwalający zdobytą wiedzę i kwalifikacje.

Wypełnij formularz

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać ofertę.


Nasze szkolenie

Zobacz jak wiele możemy Cię nauczyć.

Optymalizacja

Nauczymy Cię optymalizować strony i sklepy internetowe pod kątem SEO.

Linkowanie

Pokażemy Ci jak realizować strategię linkowania wewnętrznego i zewnętrznego.

Copywriting

Nauczymy CIę tworzyć wartościowe treści dla klientów oraz robota Google.

Narzędzia

Dowiesz się jak integrować i konfigurować narzędzia Google Analytics i Google Search Console.

Audyt

Dowiesz się jak przeprowadzić audyt SEO i wprowadzić niezbędne zmiany.

Frazy

Poznasz techniki wybierania oraz śledzenia fraz kluczowych w Google.