Zamów opiekę WordPress
Opieka WordPress - Sirius Pro
Opieka WordPress
Najlepsza i kompleksowa

opieka WordPress

na 2023
Wybierz najlepszą opiekę nad WordPress od prawdziwych ekspertów
Średnia ocena 4.9 według opinii w Google
Zamów opiekę Dowiedz się więcej

Cennik dla opieka WordPress

Sprawdź cennik i wybierz opiekę WordPress, której potrzebujesz
roczna miesięczna
Essential

Opieka WordPress

499299
miesiącPLN
Konieczne wsparcie dla każdej strony na WordPress

Reakcja do 24 godzin

Nieograniczone wsparcie

Hosting w cenie

Regularne aktualizacje

Dodatkowe kopie

porównaj pakiety
Advanced

Opieka WordPress

699499
miesiącPLN
Szybsza pomoc i częstsze aktualizacje strony WordPress

Reakcja do 12 godzin

Nieograniczone wsparcie

Hosting w cenie

Regularne aktualizacje

Dodatkowe kopie

porównaj pakiety
Elite

Opieka WordPress

899699
miesiącPLN
Błyskawiczna reakcja na każdy problem i o każdej porze

Reakcja do 6 godzin

Nieograniczone wsparcie

Hosting w cenie

Regularne aktualizacje

Dodatkowe kopie

porównaj pakiety

Porównanie dla opieka WordPress

Porównaj i sprawdź szczegóły usługi opieka nad WordPress
Essentialopieka WordPress Advancedopieka WordPress Eliteopieka WordPress
Czas reakcji Do 24 godzin Do 12 godzin Do 6 godzin
Administracja strony
Aktualizacje platformy Co miesiąc Co tydzień Co dzień
Zabezpieczenie strony
Naprawa awarii
Usuwanie infekcji
Kopia zapasowa Codziennie Codziennie Codziennie
Obsługa zgłoszeń Całodobowa Całodobowa Całodobowa
Wsparcie ekspertów
Poziom hostingu Mercury Saturn Jupiter
Stały monitoring
Prace programistyczne 0h 1h 2h
Obsługa zleceń Priorytetowa Priorytetowa Priorytetowa
Cena miesięcznie 299 PLN 499 PLN 699 PLN
Zamów teraz Zamów teraz Zamów teraz
Przedstawione ceny uwzględniają rabat przy zakupie na 12 miesięcy oraz niezawierają podatku VAT.

Opieka WordPress 2023 FAQ

Ty masz pytanie, a my odpowiedź oraz najlepszą opiekę nad WordPress

Potrzebujesz wsparcia i opieki nad WordPress? W tym poradniku opowiemy Ci o tym na czym polega profesjonalne wsparcie oraz pomoc przy stronach WordPress oraz jak nasi eksperci realizują dla klientów z całej Polski opiekę nad WordPress.

Jeżeli chcesz od razu skorzystać z naszego wsparcia i opieki nad WordPress to kliknij w ten link i napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego. W innym wypadku przeczytaj koniecznie ten poradnik od początku do końca.

Administracja systemem WordPress

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo wartościowych poradników, które od podstaw wytłumaczą Ci nie tylko jak zainstalować WordPress, lecz także jak używać panel administracyjny WordPress do zarządzania stroną internetową opartą o ten system CMS.

WordPress to wyjątkowo przyjazna platforma, na której możesz zbudować taki rodzaj witryn jak:

📝 Blog internetowy
🖥 Strona internetowa 
🛒 Sklep internetowy
🎓 Platforma szkoleniowa

Proces ten jak możesz przeczytać w naszych poradnikach nie jest skomplikowany na samym początku, jednak wraz z rozwojem Twojej internetowej marki będziesz potrzebować dodatkowych modyfikacji, które mogą zrealizować dla Ciebie nasi programiści, a także co raz częstszego wsparcia naszych ekspertów. Wraz z rozwojem strony internetowej mogą pojawić się na niej także wrażliwe dane osobowe, które muszą być odpowiednio chronione, a które to wraz z rozwojem popularności platformy WordPress są co raz bardziej narażone na ataki z zewnątrz. Przeczytaj więcej o tym jak zadbać o bezpieczeństwo WordPress na naszym blogu.

Potrzeby klientów w zakresie wsparcia, pomocy oraz opieki nad WordPress są jednak zawsze indywidualne zależne od sposobu korzystania z platformy oraz chęci jej rozwoju, a odnoszą się one nie tylko do samych prac, ale także szeroko rozumianego doradztwa. Przejdźmy teraz do szerszego opisania i przybliżenia Ci tej kwestii 🤓

Na czym polega wsparcie i opieka nad WordPress?

Jak już wiesz, na samym początku korzystania z platformy WordPress raczej nie będziesz potrzebować naszej pomocy. Z czasem jednak docenisz wsparcie ekspertów takich jak w Sirius Pro, którzy nie tylko pomogą Ci w bieżących problemach przy stronie internetowej, lecz także zadbają o odpowiedni rozwój biznesu, jego bezpieczeństwo oraz niezawodność strony internetowej.

Dla naszych klientów wsparcie oraz pomoc WordPress realizujemy od 2016 roku oferując stały support pozwalający skupić się na innych istotnych z punktu widzenia właściciela czynności takich jak zarabianie pieniędzy ☺️ W ramach usługi opieki WordPress oferujemy taki zakres prac jak:

✅ Administracja WordPress
W zakres tego punktu wchodzi skuteczne administrowanie platformą wraz z jej konfiguracją w zakresie potrzeb klienta. Administracja WordPress to także bieżące rozwiązywania problemów oraz awarii na stronie internetowej.

✅ Aktualizacje WordPress
Aktualizacje WordPress obejmują zarówno proces aktualizacji samej platformy jak i dodatkowych wtyczek i motywów, zarówno płatnych jak i darmowych. Więcej przeczytasz o tym we wpisach: Aktualizacja WordPress krok po kroku oraz Jak zaktualizować WordPress ręcznie.

✅ Kopie zapasowe WordPress
Kopie bezpieczeństwa, czy też tak zwane kopie zapasowe wykonywane są w bezpiecznym miejscu na naszych zewnętrznych serwerach, dzięki czemu masz pewność, że Twoja strona internetowa WordPress jest odpowiednio zabezpieczone przed skutkami nagłej awarii.

✅ Tworzenie i budowa stron WordPress
Razem z nami nie tylko stworzysz wymarzoną stronę internetową WordPress, lecz także rozbudujesz ją o dodatkowe funkcje oraz podstrony.

✅ Szkolenie i doradztwo WordPress
W ramach naszej usługi wsparcia oraz opieki nad WordPress oferujemy Ci także zdalne szkolenie, które pozwoli Ci zwiększyć swoje umiejętności oraz wiedzę w zakresie platformy WP. Możesz liczyć także na nasze doradztwo w każdej sprawie związanej z WordPress. Kliknij tutaj, aby zobaczyć na czym polega szkolenie WordPress.

✅ Tworzenie wtyczek WordPress
Dla naszych klientów tworzymy dedykowane wtyczki, które pozwalają zoptymalizować stronę internetową, zwiększyć jej funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Naszą pomoc rozliczamy zawsze w oparciu o przejrzystą formę współpracy i dbamy o to, aby efekt końcowy był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Przeczytaj więcej o tym na czym polega tworzenie wtyczek WordPress.

✅ Tworzenie motywu WordPress
Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia przy modyfikacji istniejącego motywu WordPress lub też stworzeniu go całkowicie od podstaw to mamy do dyspozycji dla Ciebie zespół grafików, programistów oraz copywriterów, którzy pomogą Ci w realizacji celu.

✅ Pozycjonowanie stron WordPress
Pozycjonowanie stron w Google to proces długotrwały, jednak jego efekty w postaci zwiększonej rozpoznawalności i zasięgów marki oraz przychodów są tego warte. Decydując się na nasze wsparcie oraz opiekę WordPress masz możliwość skorzystania także z naszej pomocy w tym zakresie. Pomożemy Ci zbudować widoczny i dochodowy biznes w internecie.

✅ Przyspieszanie stron WordPress
Szybkość strony internetowej to decydując czynnik zarówno dla klienta jak i robota Google. W Sirius Pro pomożemy Ci przyspieszyć stronę internetową WordPress oraz zadbać o to, aby jej rozwój nie wpłynął negatywnie na wyniki w narzędziach takich jak Google PageSpeed Insight. Jeżeli chcesz zrobić to samodzielnie to przeczytaj nasz poradnik jak przyspieszyć stronę WordPress.

✅ Zabezpieczanie stron WordPress
Bezpieczeństwo to temat w internecie wciąż dosyć mocno lekceważony, a mający co raz większy wpływ funkcjonowanie każdego biznesu. WordPress to najlepszy wybór dla strony internetowej, jednak jego rosnąca popularność sprawia, że staje się on co raz częstszym atakiem ransomware, a także co raz bardziej podatny na wirusy i infekcje. Aby poradzić sobie z tymi zagrożenami zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony internetowej realizując profesjonalną opiekę nad WordPress.

✅ Usuwanie infekcji i awarii WordPress
Bardzo często pomagamy klientom w usuwaniu nagłej awarii na stronie WordPress. Przyczyną mogą być zarówno bardziej jak i mniej popularne błędy WordPress. Korzystając z naszego wsparcia i opieki WordPress masz gwarancję, że sytuacje kryzysowe staną się rzadkością, a gdy się już przydarzą to ich usunięcie będzie szybki i jak najmniej bolesne.

✅ Stały monitoring i ochrona strony
W ramach naszej pomocy oferujemy klientom także stały monitoring strony internetowej WordPress polegający na analizie ruchu na stronie oraz niebezpiecznych zachowań np. z podejrzanych lokalizacji na całym świecie. Dodatkowo, możemy świadczyć dla Ciebie wsparcie w zakresie obsługi serwera wraz z jego konfiguracją oraz aktualizacjami.

✅ Indywidualne konsultacje online
Potrzebujesz indywidualnej konsultacji online? Nasza opieka nad WordPress gwarantuje Ci comiesięczny pakiet godzin, który możesz wykorzystać do dowolnych celów oraz z dowolnym specjalistą z naszego zespołu.

✅ Wsparcie specjalisty WordPress
Wystarczy, że opiszesz nam swoje potrzeby, a my zrealizujemy dla Ciebie zdalną konferencję, na której ustalimy szczegółowy zakres działań oraz harmonogram prac naszego programisty, grafika lub copywritera. Przeczytaj więcej o tym kim jest specjalista WordPress oraz dlaczego trzeba na niego uważać.

Uff…. sporo tego prawda? 🤯 na szczęście nie musisz martwić oraz głowić się nad tym jak zadbamy o każdy z tych aspektów. Przedstawimy Ci teraz jak wygląda proces wdrażania opieki i wsparcia WordPress na stronie internetowej krok po kroku.

Opieka nad WordPress krok po kroku

Przedstawimy Ci teraz krok po kroku jak w Sirius Pro rozpoczynamy opiekę WordPress dla naszych klientów ☺️

1. Darmowa konsultacja WordPress

Na samym początku chcemy poznać Twoje potrzeby. To Ty i Twoje oczekiwania są centrum naszej uwagi i to na nich skupimy całe nasze moce 💪 wysyłając nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego możesz liczyć na bezpłatną wycenę oraz wstępną analizą, która posłuży nam do dalszych kroków we współpracy.

2. Pakiety wsparcia WordPress

Na tym etapie przygotujemy dla Ciebie naszą propozycję pakietu wsparcia WordPress. Przedstawimy Ci kilka wariantów dzięki czemu wybierzesz ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie. To również doskonały moment na szersze omówienie szczególnych potrzeb Twojego biznesu oraz tego jak opieka nad WordPress będzie wyglądać w praktyce.

3. Przygotowanie i podpisanie umowy

Gdy już wszystkie szczegóły współpracy będą ustalone pozostaje nam tylko podpisać zdalnie umowę w formie dokumentowej. Pozwoli to nam na szybkie rozpoczęcie prac, a Tobie na wygodną formę obsługi zdalnej. Przygotujemy zawsze jasne i przejrzyste umowy z nieokreślonym czasem współpracy. Działasz z nami, dlatego że chcesz, a nie dlatego, że musisz ☺️

4. Rozpoczęcie prac i opieki WordPress

Ostatni krok to przekazanie nam pełnych dostępów do serwera FTP, bazy danych MySQL i oczywiście WordPress. Czasami przydaje nam się także dostęp do zarządzania domeną oraz hostingiem WordPress. Gdy tylko otrzymamy wszystkie dane rozpoczniemy naszą pomoc, wsparcie i opiekę nad Twoją stroną internetową WordPress.

I to tyle ☺️ na sam koniec zapoznaj się z przykładowym cennikiem wsparcia i opieki WordPress w naszej ofercie.

Cennika opieki dla WordPress w Sirius Pro

Poniżej możesz zapoznać się z cennikiem naszej usługi opieki dla WordPress. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

Skorzystaj z naszej usługi opieka WordPress

Mamy nadzieję, że poradnik ten rozjaśnił wszystkie Twoje wątpliwości, a Ty jesteś już w tym momencie, w którym możemy rozpocząć naszą współpracę. Skontaktuj się z nami i opisz nam dokładnie swoje potrzeby, a my poprowadzimy Cię krok po kroku przez proces opiekowania się stroną na WordPress.

Do usłyszenia niebawem ☺️✋

Czym jest opieka WordPress?
Opieka WordPress to nic innego jak kompleksowe zarządzanie, aktualizowanie oraz naprawianie strony internetowej opartej o system WordPress. Co do zasady opieka nad WordPress powinna być realizowana przez podmioty, które posiadają odpowiednią wiedzą oraz doświadczenie, które umożliwiają skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów z platformą WordPress, a także jej rozwój. Opieka nad stronami WordPress to usługa, która pozwala zapobiegać najczęstszym przyczynom problemów z platformą WordPress do których możemy zaliczyć infekcje oraz nagłe awarie wywołane róznymi czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi. W Sirius Pro opieka WordPress uwzględnia wszystkie najistotniejsze aspekty dla bezpiecznego oraz stabilnego dziania Twojej strony internetowej. Ponadto nasza opieka nad WordPress zawiera w sobie także najszybszy hosting WordPress oraz nieograniczoną pomoc naszych ekspertów, co czynią naszą usługę najlepszą tego typu w Polsce.
Jak wygląda opieka nad stroną WordPress?
To jak wygląda opieka nad stroną WordPress zależy przede wszystkim od wybranej oferty oraz podmiotu, który odpowiada za dostarczanie tej usługi. Z tego powodu opieka WordPress może być realizowana w różnym zakresie i nie jest możliwe udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że opieka nad stroną WordPress to proces powtarzalny, który powinien obejmować przynajmniej podstawowe kwestie związane z administrowaniem systemu. Zaliczyć możemy do nich wykonywanie regularnych kopii zapasowych oraz aktualizacji platformy, a także zabezpieczenie strony WordPress przed atakimi oraz ewentualne usuwanie ich skutków. Bardzo często także opieka nad stroną WordPress w swoim zakresie obejmuje dodatkowe wsparcie jej opiekuna oraz bieżącą pomoc w rozwiązywanie problemów. W Sirius Pro opieka WordPress to kompleksowa usługa, w której całkowicie przejmujemy odpowiedzialność za ciągłość działania strony internetowej. Klienci, którzy korzystają z naszej opieki WordPress mają nieustanną możliwość kontaktu z naszymi ekspertami oraz skorzystania z naszej ogromnej wiedzy i doświadczenia w pracy z WordPress.
Ile kosztuje opieka stron www na WordPress?
Ceny opieki WordPress różnią się przede wszystkim w zależności od tego co zawiera w sobie ta usługa. Oznacza to, że opieka WordPress może być realizowana w różnym zakresie i każdy z podmiotów oferuje najczęściej do wyboru więcej niż jeden pakiet dla klientów o różnych potrzebach. To co jednak dla Ciebie najważniejsze to, że opieka WordPress w swojej cenie obejmuje zawsze tylko i wyłącznie jedną stronę WordPress. Oznacza to także, że w przypadku większej ilości stron możliwe jest uzyskani rabatu tak samo jak w przypadku płatności z góry za dłuższy okres opieki WordPress. Ceny na opiekę nad WordPress kształtują się zazwyczaj od kilkuset złotych miesięcznie w przypadku najbardziej podstawowych pakietów do około tysiąca złotych miesięcznie dla najbardziej stron, które wymagają najszybszej i najszerszej opieki. W Sirius Pro przygotowaliśmy dla Ciebie trzy proste pakiety na opiekę WordPress Essential, Advanced oraz Elite. Róznią się one jedynie czasem naszej reakcji na awarie oraz aktualizacje, a także rodzajem hostingu WordPress w cenie tej usługi.
Dlaczego strona WordPress potrzebuje opieki?
WordPress to prosty, ale bardzo rozbudowany system, który do poprawnego działania wymaga stałej opieki. Choć administracja platformą WordPress wydaje się z pozoru łatwym zadaniem to bardzo często okazuje się, że nawet najmniejsze problemy potrafią zatrzymać działanie strony WordPress na wiele godzin, a nawet dni. Opieka WordPress pozwala nie tylko zapobiegać takim sytuacjom, ale również błyskawicznie rozwiązać problem oszczędzając tym samym Twój czas i nerwy oraz ograniczając potencjalne straty. Wartość tej usługi docenisz jednak dopiero przy pierwszej infekcji lub awarii swojej strony WordPress, gdy tylko będziesz wtedy w dobrych rękach. Korzystając z opieki WordPress od ekspertów takich jak w Sirius Pro masz pewnosć, że gdy taka sytuacja nastąpi to Twój problem zostanie błyskawicznie rozwiązany, a strona internetowa zacznie znów poprawnie działać. Warto jednak zamiast korzystać z doraźnej pomocy zabezpieczyć się na wystąpienie takiej sytuacji znacznie wczesniej. I właśnie w tym celu realizowana jest nasza opieka strony WordPress, która w każdym z pakietów oferuje regularne kopie zapasowe oraz aktualizacje platformy, a także pomoc w codziennych problemach z systemem WordPress.
Jak wybrać najlepszą opiekę snad WordPress?
Podejmując decyzję o współpracy z nowym opiekunem Twojej strony WordPress musisz rozważyć kilka istotnych aspektów dotyczących oferty oraz dostawcy tej usługi. Przede wszystkim musisz upewnić się, że podmiot, który będzie opiekował się Twoją stroną WordPress posiada odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, które w przypadku awarii pozwolą szybko i sprawnie rozwiązać problem ze stroną internetową. Bardzo istotne jest także, aby dokładnie zapoznać się z ofertą uwzględniając w wyborzen nie tylko cenę, ale również zakres prac, które wchodzi w skład kompleksowej opieki nad WordPress. Przeglądając go należy sprawdzić, czy opieka nad stroną WordPress uwzględnia najważniejsze zadania takie jak regularne kopie zapasowe oraz aktualizacje całej platformy WordPress wraz z jej dodatkami. Bardzo często w ofercie na opiekę nad WordPress znajduje się również hosting WordPress, dlatego warto zapoznać się z jego dokładnymi parametrami. Ponadto należy sprawdzić jaki jest faktyczny czas reakcji opiekuna w przypadku problemu na stronie internetowej, co może mieć kluczowy wpływ na poziom opieki nad Twoją stroną WordPress. W Sirius Pro oferujemy dla wszystkich klientów czas reakcji w ciągu 24 godzin, a w przypadku wyższych pakietów opieka WordPress realizowana jest w ciągu 12 lub nawet 6 godzin. Ponadto oferujemy naszym klientom w cenie najszybszy hosting WordPress w Polsce, a także nieograniczoną i priortetową pomoc w zakresie obsługi platformy WordPress. Decydując się na wyższy pakiet opieki WordPress możesz także skorzystać z bezpłatnego czasu pracy naszego programisty oraz stałego monitoringu strony internetowej. W Sirius Pro oferujemy naszym klientom najlepszą opieką nad WordPress w Polsce gwarantując tym samym najwyższy poziom obsługi oraz wiedzy z możliwością nieograniczonego rozwoju Twojej strony WordPress.
Zamów opiekę WordPress

W temacie hosting WordPress

Sprawdź najlepsze poradniki i wybierz nasz hosting WordPress
Jesteśmy by pomagać

Skorzystaj z natychmiastowej pomocy ekspertów WordPress. Wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego i opisz nam swój problem lub to czego potrzebujesz.

Nazwa firmy
Sirius Pro

Dane firmy
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

Identyfikator
PL 9111958679

Używamy pliki cookies w zakresie niezbędnym do prawidłowego działania strony oraz analityki Google.