5808 wyświetlenia
1696 wyrazów
Opieka WordPress nad stroną internetową w 2024

Opieka WordPress nad stroną internetową w 2024

Przeczytasz w 8 minut i 28 sekund 2021.05.31 | Aktualizacja: 4 miesiące temu
Opieka WordPress nad stroną internetową w 2024

Potrzebujesz wsparcia i opieki nad WordPress? W tym poradniku opowiemy Ci o tym na czym polega profesjonalne wsparcie oraz pomoc przy stronach WordPress oraz jak nasi eksperci realizują dla klientów z całej Polski opiekę nad WordPress.

Jeżeli chcesz od razu skorzystać z naszego wsparcia i opieki nad WordPress to kliknij w ten link i napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego. W innym wypadku przeczytaj koniecznie ten poradnik od początku do końca.

Administracja systemem WordPress

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo wartościowych poradników, które od podstaw wytłumaczą Ci nie tylko jak zainstalować WordPress, lecz także jak używać panel administracyjny WordPress do zarządzania stroną internetową opartą o ten system CMS.

WordPress to wyjątkowo przyjazna platforma, na której możesz zbudować taki rodzaj witryn jak:

📝 Blog internetowy
🖥 Strona internetowa 
🛒 Sklep internetowy
🎓 Platforma szkoleniowa

Proces ten jak możesz przeczytać w naszych poradnikach nie jest skomplikowany na samym początku, jednak wraz z rozwojem Twojej internetowej marki będziesz potrzebować dodatkowych modyfikacji, które mogą zrealizować dla Ciebie nasi programiści, a także co raz częstszego wsparcia naszych ekspertów. Wraz z rozwojem strony internetowej mogą pojawić się na niej także wrażliwe dane osobowe, które muszą być odpowiednio chronione, a które to wraz z rozwojem popularności platformy WordPress są co raz bardziej narażone na ataki z zewnątrz. Przeczytaj więcej o tym jak zadbać o bezpieczeństwo WordPress na naszym blogu.

Potrzeby klientów w zakresie wsparcia, pomocy oraz opieki nad WordPress są jednak zawsze indywidualne zależne od sposobu korzystania z platformy oraz chęci jej rozwoju, a odnoszą się one nie tylko do samych prac, ale także szeroko rozumianego doradztwa. Przejdźmy teraz do szerszego opisania i przybliżenia Ci tej kwestii 🤓

Na czym polega wsparcie i opieka nad WordPress?

Jak już wiesz, na samym początku korzystania z platformy WordPress raczej nie będziesz potrzebować naszej pomocy. Z czasem jednak docenisz wsparcie ekspertów takich jak w Sirius Pro, którzy nie tylko pomogą Ci w bieżących problemach przy stronie internetowej, lecz także zadbają o odpowiedni rozwój biznesu, jego bezpieczeństwo oraz niezawodność strony internetowej.

Dla naszych klientów wsparcie oraz pomoc WordPress realizujemy od 2016 roku oferując stały support pozwalający skupić się na innych istotnych z punktu widzenia właściciela czynności takich jak zarabianie pieniędzy ☺️ W ramach usługi opieki WordPress oferujemy taki zakres prac jak:

Administracja WordPress
W zakres tego punktu wchodzi skuteczne administrowanie platformą wraz z jej konfiguracją w zakresie potrzeb klienta. Administracja WordPress to także bieżące rozwiązywania problemów oraz awarii na stronie internetowej.

Aktualizacje WordPress
Aktualizacje WordPress obejmują zarówno proces aktualizacji samej platformy jak i dodatkowych wtyczek i motywów, zarówno płatnych jak i darmowych. Więcej przeczytasz o tym we wpisach: Aktualizacja WordPress krok po kroku oraz Jak zaktualizować WordPress ręcznie.

Kopie zapasowe WordPress
Kopie bezpieczeństwa, czy też tak zwane kopie zapasowe wykonywane są w bezpiecznym miejscu na naszych zewnętrznych serwerach, dzięki czemu masz pewność, że Twoja strona internetowa WordPress jest odpowiednio zabezpieczone przed skutkami nagłej awarii.

Tworzenie i budowa stron WordPress
Razem z nami nie tylko stworzysz wymarzoną stronę internetową WordPress, lecz także rozbudujesz ją o dodatkowe funkcje oraz podstrony.

✅ Szkolenie i doradztwo WordPress
W ramach naszej usługi wsparcia oraz opieki nad WordPress oferujemy Ci także zdalne szkolenie, które pozwoli Ci zwiększyć swoje umiejętności oraz wiedzę w zakresie platformy WP. Możesz liczyć także na nasze doradztwo w każdej sprawie związanej z WordPress. Kliknij tutaj, aby zobaczyć na czym polega szkolenie WordPress.

✅ Tworzenie wtyczek WordPress
Dla naszych klientów tworzymy dedykowane wtyczki, które pozwalają zoptymalizować stronę internetową, zwiększyć jej funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Naszą pomoc rozliczamy zawsze w oparciu o przejrzystą formę współpracy i dbamy o to, aby efekt końcowy był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Przeczytaj więcej o tym na czym polega tworzenie wtyczek WordPress.

✅ Tworzenie motywu WordPress
Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia przy modyfikacji istniejącego motywu WordPress lub też stworzeniu go całkowicie od podstaw to mamy do dyspozycji dla Ciebie zespół grafików, programistów oraz copywriterów, którzy pomogą Ci w realizacji celu.

✅ Pozycjonowanie stron WordPress
Pozycjonowanie stron w Google to proces długotrwały, jednak jego efekty w postaci zwiększonej rozpoznawalności i zasięgów marki oraz przychodów są tego warte. Decydując się na nasze wsparcie oraz opiekę WordPress masz możliwość skorzystania także z naszej pomocy w tym zakresie. Pomożemy Ci zbudować widoczny i dochodowy biznes w internecie.

✅ Przyspieszanie stron WordPress
Szybkość strony internetowej to decydując czynnik zarówno dla klienta jak i robota Google. W Sirius Pro pomożemy Ci przyspieszyć stronę internetową WordPress oraz zadbać o to, aby jej rozwój nie wpłynął negatywnie na wyniki w narzędziach takich jak Google PageSpeed Insight. Jeżeli chcesz zrobić to samodzielnie to przeczytaj nasz poradnik jak przyspieszyć stronę WordPress.

✅ Zabezpieczanie stron WordPress
Bezpieczeństwo to temat w internecie wciąż dosyć mocno lekceważony, a mający co raz większy wpływ funkcjonowanie każdego biznesu. WordPress to najlepszy wybór dla strony internetowej, jednak jego rosnąca popularność sprawia, że staje się on co raz częstszym atakiem ransomware, a także co raz bardziej podatny na wirusy i infekcje. Aby poradzić sobie z tymi zagrożenami zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony internetowej realizując profesjonalną opiekę nad WordPress.

✅ Usuwanie infekcji i awarii WordPress
Bardzo często pomagamy klientom w usuwaniu nagłej awarii na stronie WordPress. Przyczyną mogą być zarówno bardziej jak i mniej popularne błędy WordPress. Korzystając z naszego wsparcia i opieki WordPress masz gwarancję, że sytuacje kryzysowe staną się rzadkością, a gdy się już przydarzą to ich usunięcie będzie szybki i jak najmniej bolesne.

✅ Stały monitoring i ochrona strony
W ramach naszej pomocy oferujemy klientom także stały monitoring strony internetowej WordPress polegający na analizie ruchu na stronie oraz niebezpiecznych zachowań np. z podejrzanych lokalizacji na całym świecie. Dodatkowo, możemy świadczyć dla Ciebie wsparcie w zakresie obsługi serwera wraz z jego konfiguracją oraz aktualizacjami.

✅ Indywidualne konsultacje online
Potrzebujesz indywidualnej konsultacji online? Nasza opieka nad WordPress gwarantuje Ci comiesięczny pakiet godzin, który możesz wykorzystać do dowolnych celów oraz z dowolnym specjalistą z naszego zespołu.

✅ Wsparcie specjalisty WordPress
Wystarczy, że opiszesz nam swoje potrzeby, a my zrealizujemy dla Ciebie zdalną konferencję, na której ustalimy szczegółowy zakres działań oraz harmonogram prac naszego programisty, grafika lub copywritera. Przeczytaj więcej o tym kim jest specjalista WordPress oraz dlaczego trzeba na niego uważać.

Uff…. sporo tego prawda? 🤯 na szczęście nie musisz martwić oraz głowić się nad tym jak zadbamy o każdy z tych aspektów. Przedstawimy Ci teraz jak wygląda proces wdrażania opieki i wsparcia WordPress na stronie internetowej krok po kroku.

Opieka nad WordPress krok po kroku

Przedstawimy Ci teraz krok po kroku jak w Sirius Pro rozpoczynamy opiekę WordPress dla naszych klientów ☺️

1. Darmowa konsultacja WordPress

Na samym początku chcemy poznać Twoje potrzeby. To Ty i Twoje oczekiwania są centrum naszej uwagi i to na nich skupimy całe nasze moce 💪 wysyłając nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego możesz liczyć na bezpłatną wycenę oraz wstępną analizą, która posłuży nam do dalszych kroków we współpracy.

2. Pakiety wsparcia WordPress

Na tym etapie przygotujemy dla Ciebie naszą propozycję pakietu wsparcia WordPress. Przedstawimy Ci kilka wariantów dzięki czemu wybierzesz ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie. To również doskonały moment na szersze omówienie szczególnych potrzeb Twojego biznesu oraz tego jak opieka nad WordPress będzie wyglądać w praktyce.

3. Przygotowanie i podpisanie umowy

Gdy już wszystkie szczegóły współpracy będą ustalone pozostaje nam tylko podpisać zdalnie umowę w formie dokumentowej. Pozwoli to nam na szybkie rozpoczęcie prac, a Tobie na wygodną formę obsługi zdalnej. Przygotujemy zawsze jasne i przejrzyste umowy z nieokreślonym czasem współpracy. Działasz z nami, dlatego że chcesz, a nie dlatego, że musisz ☺️

4. Rozpoczęcie prac i opieki WordPress

Ostatni krok to przekazanie nam pełnych dostępów do serwera FTP, bazy danych MySQL i oczywiście WordPress. Czasami przydaje nam się także dostęp do zarządzania domeną oraz hostingiem WordPress. Gdy tylko otrzymamy wszystkie dane rozpoczniemy naszą pomoc, wsparcie i opiekę nad Twoją stroną internetową WordPress.

I to tyle ☺️ na sam koniec zapoznaj się z przykładowym cennikiem wsparcia i opieki WordPress w naszej ofercie.

Cennika opieki dla WordPress w Sirius Pro

Poniżej możesz zapoznać się z cennikiem naszej usługi opieki dla WordPress. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

Essential Advanced Elite
Czas reakcji Do 24 godzin Do 12 godzin Do 6 godzin
Administracja strony Tak Tak Tak
Aktualizacje platformy Co miesiąc Co tydzień Co dzień
Zabezpieczenie strony Tak Tak Tak
Naprawa awarii Tak Tak Tak
Usuwanie infekcji Tak Tak Tak
Kopia zapasowa Codziennie Codziennie Codziennie
Obsługa zgłoszeń Całodobowa Całodobowa Całodobowa
Wsparcie ekspertów Tak Tak Tak
Poziom hostingu Mercury Saturn Jupiter
Stały monitoring Nie Nie Tak
Prace programistyczne 0h 1h 2h
Obsługa zleceń Priorytetowa Priorytetowa Priorytetowa
Cena miesięcznie 499 PLN 699 PLN 999 PLN
Zamów teraz Zamów teraz Zamów teraz

Każdy pakiet może zostać powiększony o dowolną ilośc godzin pracy specjalisty. Podane ceny są cenami netto i niezawierają podatku od towaru i usług VAT [23%]

Skorzystaj z naszej usługi opieka WordPress

Mamy nadzieję, że poradnik ten rozjaśnił wszystkie Twoje wątpliwości, a Ty jesteś już w tym momencie, w którym możemy rozpocząć naszą współpracę. Skontaktuj się z nami i opisz nam dokładnie swoje potrzeby, a my poprowadzimy Cię krok po kroku przez proces opiekowania się stroną na WordPress.

Do usłyszenia niebawem ☺️✋

Opieka WordPress nad stroną internetową w 2024 FAQ

Czym jest opieka WordPress?

Opieka WordPress to nic innego jak kompleksowe zarządzanie, aktualizowanie oraz naprawianie strony internetowej opartej o system WordPress. Co do zasady opieka nad WordPress powinna być realizowana przez podmioty, które posiadają odpowiednią wiedzę oraz d

Jak wygląda opieka nad stroną WordPress?

To jak wygląda opieka nad stroną WordPress zależy przede wszystkim od wybranej oferty oraz podmiotu, który odpowiada za dostarczanie tej usługi. Z tego powodu opieka WordPress może być realizowana w różnym zakresie i nie jest możliwe udzielenie jednoznacz

Ile kosztuje opieka stron www na WordPress?

Ceny opieki WordPress różnią się przede wszystkim w zależności od tego co zawiera w sobie ta usługa. Oznacza to, że opieka WordPress może być realizowana w różnym zakresie i każdy z podmiotów oferuje najczęściej do wyboru więcej niż jeden pakiet dla klien

Dlaczego strona WordPress potrzebuje opieki?

WordPress to prosty, ale bardzo rozbudowany system, który do poprawnego działania wymaga stałej opieki. Choć administracja platformą WordPress wydaje się z pozoru łatwym zadaniem, to bardzo często okazuje się, że nawet najmniejsze problemy potrafią zatrzy

Jak wybrać najlepszą opiekę nad WordPress?

Podejmując decyzję o współpracy z nowym opiekunem Twojej strony WordPress, musisz rozważyć kilka istotnych aspektów dotyczących oferty oraz dostawcy tej usługi. Przede wszystkim musisz upewnić się, że podmiot, który będzie opiekował się Twoją stroną WordP
Jesteśmy by pomagać

Skorzystaj z natychmiastowej pomocy ekspertów WordPress. Wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego i opisz nam swój problem lub to czego potrzebujesz.

Nazwa firmy
Sirius Pro

Dane firmy
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

Identyfikator
PL 9111958679
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania