33566 wyświetlenia
3707 wyrazów
Tworzenie Stron WordPress Krok Po Kroku. Strony Internetowe WordPress

Tworzenie Stron WordPress Krok Po Kroku. Strony Internetowe WordPress

Przeczytasz w 18 minut i 32 sekundy 2018.06.23 | Aktualizacja: 9 miesięcy temu
Tworzenie Stron WordPress Krok Po Kroku. Strony Internetowe WordPress

Tworzenie stron WordPress krok po kroku, czyli poradnik jak samodzielnie [lub z naszą pomocą] zbudować stronę internetową WordPress, która przyciągnie uwagę klientów oraz robota 🤖 Google wraz z ruchem organicznym SEO. Dowiedz się na czym polega tworzenie stron WordPress w Sirius Pro.

Poradnik tworzenia stron internetowych WordPress

W tym poradniku uzyskasz odpowiedzi na następujące pytania:

 1. Czym jest tworzenie stron internetowych?
 2. Na czym polega projektowanie stron WordPress?
 3. Dlaczego warto tworzyć strony WordPress?
 4. Jak stworzyć stronę WordPress krok po kroku?
 5. Jak wygląda proces tworzenia stron WordPress?
 6. Na czym polega tworzenie szablonów WordPress?
 7. Dlaczego warto stworzyć stronę WordPress razem z nami?

A także otrzymasz linki do przydatnych poradników na naszym blogu, które pomogą Ci samodzielnie stworzyć oraz rozwijać nowoczesną stronę internetową WordPress od podstaw. Tworzenie stron WordPress nigdy nie było prostsze! Zaczynamy 🤓

Jeżeli chcesz od razu poznać naszą ofertę na strony WordPress lub skontaktować się z nami kliknij tutaj.

Tworzenie stron internetowych [www]

Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron WordPress a zarabianie w sieci.

Strona internetowa to bardzo często początkowe miejsce kontaktu Twojej firmy z klientem, dlatego chcąc przekonać go do kontaktu lub zakupu, musisz zrobić na nim dobre pierwsze wrażenie. Zupełnie tak jak przy pierwszej wizycie Twojego klienta w siedzibie firmy.

To właśnie na stronie internetowej Twój klient po raz pierwszy widzi Twoją domenę, logo, produkty, usługi oraz to jak pozycjonujesz swoją markę na rynku. Te wszystkie elementy wpływają na tzw. konwersję, czyli to, jak wiele z klientów, którzy odwiedzą Twoją stronę internetową faktycznie dokona na niej zakupów. Aby Twoja strona była lepsza niż konkurencji, potrzebujesz coś więcej niż zwykłą stronę www. Potrzebujesz stronę internetową, która będzie SPRZEDAWAŁA. Stronę internetową, która PRZEMÓWI do Twojej grupy docelowej oraz takiej, która WYPOZYCJONUJE wizerunek Twojej marki wśród docelowej grupy odbiorców.

Tworzenie stron internetowych to proces realizacji projektu, który uwzględnia w naszej pracy każdy z wymienionych wyżej aspektów. Począwszy od wstępnego wywiadu w celu poznania Twoich potrzeb, poprzez badanie rynku, a na analizie grupy docelowej klientów kończąc, dbamy o to, aby Twoja strona internetowa sama na siebie zarabiała i godnie reprezentowała Twoją markę w sieci.

W dalszej części tego artykułu dowiesz się jak dokładnie wygląda tworzenie stron internetowych WordPress w Sirius Pro oraz w jaki sposób możesz zacząć samodzielnie budować strony internetowe. A gdy tylko będziesz potrzebować naszej pomocy to zawsze jesteśmy dla Ciebie by pomagać.

Tworzenie stron w WordPress

Wiesz już, że strona internetowa jest obecnie najlepszą wizytówką jaką możesz pokazać swojemu potencjalnemu klientowi w sieci. Rozwijający się rynek e-commerce, czyli sprzedaży produktów oraz usług w internecie sprawia, że wie o tym także Twoja konkurencja, a Ty nie możesz sobie pozwolić, aby zostać w tyle. Inwestycja w SOLIDNĄ, NOWOCZESNĄ i ZARABIAJĄCĄ stronę internetową WordPress to najlepsze co możesz zrobić dla swojej marki w sieci. Niezależnie od tego, czy dopiero startujesz ze swoim internetowym biznesem, czy też istniejesz już na rynku określoną liczbę lat, ta inwestycja zawsze Ci się opłaci.

Szczególnie jeżeli jako pierwszy system wybierzesz właśnie WordPress. To przyjazna, prosta i otwarta platforma, która stanowi obecnie fundament dla:

Ponad 60% wszystkich stron internetowych opartych o CMS.

Liczba ta robi wrażenie. CMS [z ang. Content Management System] to tzw. system zarządzania treścią, który pozwala swobodną edycję treści, czy też budowanie nowych szablonów graficznych. System CMS WordPress jest więc swego rodzaju fundamentem dla strony internetowej. Tworząc stronę internetową na solidnym fundamencie, masz pewność, że sprawdzi się ona w każdej sytuacji.

Jeżeli jesteś tutaj, ponieważ w Google szukałeś lub szukałaś następujących fraz:

 1. „WordPress krok po kroku”
 2. „WordPress tworzenie strony krok po kroku”.
 3. „WordPress tworzenie strony”
 4. „Jak zrobić stronę w WordPress”
 5. „Tworzenie stron WordPress”
 6. „Strona na WordPress krok po kroku”
 7. „Strona w WordPress krok po kroku”
 8. „Strony internetowe WordPress”
 9. „Projektowanie stron WordPress”
 10. „Tworzenie strony WordPress”
 11. „Tworzenie strony w WordPress”
 12. „Strony WordPress”

To istnieje spore prawdopodobieństwo, że dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą platformą, dlatego na sam początek przeczytaj te poradniki, które odpowiedzą Ci na pytania czym jest WordPress oraz dlaczego stworzyć stronę internetową na tej platformie:

 1. Co to jest WordPress? [poradnik dla początkujących]
 2. Czym jest WordPress?
 3. WordPress – dlaczego warto?

Tworząc stronę WordPress razem z nami stawiasz więc na przejrzyste, darmowe i przyszłościowe oprogramowanie, które przez lata będzie niezawodnie pracować na Twój wizerunek marki w sieci. W Sirius Pro jako pierwsi w Polsce wyspecjalizowaliśmy się tylko i wyłącznie w WordPress od wielu lat tworząc strony internetowe, które przynoszą REALNE ZYSKI oraz BUDUJĄ WIARYGODNY wizerunek naszych klientów w sieci.

To tyle słowem wstępu do tego poradnika. Za chwilę dowiesz się na czym dokładnie polega proces tworzenia stron WordPress oraz jak możesz dokonać tego samodzielnie korzystając tylko i wyłącznie z darmowej wiedzy eksperckiej dostępnej na naszym blogu.

A teraz obowiązkowy poradnik, który musisz przeczytać, gdy już skończysz ten artykuł na temat tego czego nigdy nie powie Ci agencja WordPress przed podpisaniem umowy.

Strona WordPress krok po kroku

Wiesz już jak ważną rolę w budowaniu sprzedaży w internecie stanowi strona www oraz, że najlepszym narzędziem do realizacji tego zadania jest WordPress. Z dostępnej poniżej wiedzy dowiesz się jak krok po kroku zacząć samodzielne tworzenie strony internetowej WordPress bez początkowych kosztów lub specjalistycznej wiedzy. W przedstawiony sposób stworzysz prostą, lecz funkcjonalną stronę internetową, która pozwoli Ci na prezentację produktów i usług, tworzenie wpisów na bloga, a nawet uruchomienie własnego sklepu internetowego. Zagłębiając się w dalszą część tego artykułu poznasz także nasz wypracowany przez lata proces budowania stron internetowych oraz szablonów WordPress, który na pierwszym miejscu stawia potrzeby TWOICH KLIENTÓW oraz TWOJĄ SATYSFAKCJĘ z naszej pracy.

WordPress – tworzenie strony krok po kroku [proces]

Tworzenie strony WordPress krok po kroku

Tworzenie stron WordPress krok po kroku w skutecznym procesie.

Jak zrobić więc stronę w WordPress? Przedstawiamy proces tworzenia stron WordPress krok po kroku. Zaczynamy 🤓

1. Analiza Twoich potrzeb

Chcąc stworzyć dla Ciebie konwertującą i zarabiającą stronę internetową, koniecznie jest dla nas, abyśmy na samym początku poznali jakie są Twoje potrzeby oraz klientów:

W tym celu zawsze przed rozpoczęciem tworzenia strony WordPress przeprowadzamy wywiad, w którym zadajemy takie pytania jak:

 1. Czy Twoja marka już istnieje na rynku?
 2. Jakie produkty i usługi chcesz zaoferować na swojej nowej stronie internetowej?
 3. W jaki sposób umożliwisz klientom dokonanie zakupu?
 4. Jaka będzie grupa docelowa Twoich potencjalnych klientów?
 5. W jaki sposób chcesz wypozycjonować swoją markę w oczach klientów?
 6. W jaki sposób zamierzasz promować swoją markę w sieci?

Tylko po uzyskaniu odpowiedzi na tak kluczowe pytania możemy przygotować konkretną ofertę oraz stworzyć stronę internetową, która spełni Twoje oczekiwania oraz sprosta postawionym jej zadaniom. Jeżeli planujesz stworzyć stronę WordPress samodzielnie, koniecznie zadaj sobie podobnie pytania. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoich klientów oraz łatwiej wyznacz swoje cele w trakcie dalszego procesu.

Często już po wstępnym wywiadzie, czyli po zapoznaniu się z podstawowym profilem Twojej działalności, ale jeszcze przed wykonaniem strony internetowej WordPress, wykonujemy także analizę branży. Jest to szczególnie przydatne działanie w przypadku, gdy strona internetowa jest tworzona dla nowej marki lub działania promocyjne będą oparte głównie o marketing organicznych, czyli pozycjonowanie w Google.

2. Budowa schematu strony WordPress

Kolejnym ważnym krokiem w trakcie tworzenia strony internetowej WordPress jest zaplanowanie oraz budowa schematu podstron. Jest to bardzo ważny etap realizacji projektu, który determinuje następy krok, czyli wybór odpowiedniego szablonu WordPress. Schemat strony WordPress możesz dostarczyć nam samodzielnie lub zlecić nam jego stworzenia.

Zazwyczaj schemat budowy strony internetowej obejmuje w swoim zakresie informacje takie jak:

 1. Ilość i rodzaj zaplanowanych podstron.
 2. Sekcje poszczególnych zakładek na stronie.
 3. Rozmieszczenie oraz ilość planowanego contentu.
 4. Sposób prezentacji loga oraz menu górnego.
 5. Sposób prezentacji treści zawartych w stopce.
 6. Dodatkowe funkcjonalności dostępne na stronie.

Schemat budowy strony internetowej WordPress może być przygotowany w każdej formie umożliwiającej poznanie jej struktury oraz planowanego contentu. Zazwyczaj dodajemy podstrony takie jak:

 1. Strona główna.
 2. Oferta
 3. Usługi.
 4. Kontakt.
 5. O nas.
 6. Blog.
 7. Sklep.

Ilość i rodzaj podstron zależą jednak tak naprawdę od Twoich potrzeb oraz od profilu Twojej internetowej działalności, dlatego mogą być one zupełnie inne [z wyjątkiem strony głównej 🤓]. Całkowicie dozwolone są także strony WordPress typu landing page składające się wyłącznie z jednej strony oraz wielu sekcji. Doskonałym tego przykładem jest strona uprawnienia-g1.pl. Jeżeli planujesz stworzyć stronę internetową WordPress na własną rękę, koniecznie przed przystąpieniem prac zaplanuj jej strukturę i schemat. Pomoże Ci to w kolejnym kroku 💪

3. Wybór szablonu WordPress

Tworzenie strony www WordPress nie byłoby możliwe bez szablonu, który jest graficzną formą prezentacji treści umieszczanych wewnątrz systemu CMS. To właśnie dzięki szablon i motywom WordPress Twoja strona internetowa doskonale będzie prezentować się na każdym urządzeniu oraz umożliwi łatwą nawigację użytkownika do celu jakim jest kontakt z Twoją firmą lub zakup produktów i usług.

W trakcie realizowania strony internetowej pomagamy Ci wybrać jedną z dwóch najlepszych dla Ciebie opcji:

 1. Budowę strony internetowej opartą o profesjonalnych, gotowy szablon.
 2. Stworzenie szablonu WordPress od podstaw.

Żadne z powyższych rozwiązań nie jest lepsze, są po prostu inne. Gotowy szablon sprawdzi się doskonale w przypadku małych firm lub nowych marek, ponieważ jest znacznie tańszy we wdrożeniu. Istnieją także bezpłatne szablony WordPress, jednak my stawiamy zawsze na płatne motywy dostarczane przez sprawdzonych twórców.

Darmowe i gotowe szablony WordPress znajdziesz w panelu administratora WordPress w zakładce Wygląd.

Jednak często posiadają one bardzo ograniczone możliwości oraz są wątpliwej jakości. Jeżeli chcesz stworzyć samodzielnie stronę na bezpłatnym szablonie WordPress, to koniecznie sprawdź nasze propozycje w tym miejscu.

Tworzenie stron WordPress - darmowe szablony WordPress

Budowa strony WordPress na darmowych szablonach w repozytorium.

Zaletą stron internetowych WordPress opartych na gotowym szablonie jest także szybki czas ich realizacji, długi okres wsparcia [możliwość wykupienia aktualizacji na kolejny rok] oraz duże możliwości personalizacji.

Dedykowane szablony WordPress dla strony www to rozwiązanie szyte na miarę. Jest znacznie bardziej kosztowne, wymaga przygotowania schematu strony internetowej oraz dłuższego czasu realizacji.

Sprawdź nasz poradnik ile kosztuje strona WordPress.

W zamian otrzymujesz wyróżniającą się, doskonałą i spersonalizowaną stronę internetową WordPress, która zrobi mocne pozytywne pierwsze wrażenie na kliencie. Tworzenie szablonów WordPress dla nowej strony www to opcja, którą realizujemy najczęściej dla znanych marek, czy też ambitnych projektów, dla których design i jakość ma największe znaczenie.

Pamiętaj jednak, że:

To nie sam wygląd decyduje o tym, czy Twoja strona internetowa WordPress będzie sprzedawać, a całość jej wykonania.

Dlatego tworzymy konwertujący i zyskowne strony WordPress zarówno na gotowych jak i dedykowanych szablonach. Wybierając darmowy lub płatny szablon z łatwością wdrożysz go na swojej pierwszej stronie internetowej bez naszej pomocy.

Jeżeli jednak zależy Ci na doskonałej konfiguracji i optymalizacji platformy, a także w sytuacji, gdy decydujesz się stworzenie strony internetowej na własnym szablonie, to koniecznie zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie.

4. Realizacja projektu WordPress

Kolejny krok to już proces realizacji strony internetowej WordPress. Po wykonaniu analizy potrzeb oraz rynku, a także wyborze szablonu WordPress pora rozpoczęcie prac. Na tym etapie zainstalujemy [sprawdź jak zrobić to samodzielnie] i skonfigurujemy dla Ciebie platformę WordPress 5, a następnie przystąpimy do przygotowania i wdrożenia szablonu WordPress.

W przypadku, gdy zdecydujesz się na stworzenie z nami własnego szablonu WordPress, na tym etapie, na podstawie zebranego wywiadu oraz przygotowanego schematu, nasi graficy stworzą dla Ciebie wizualny projekt nowej strony internetowej. Po Twojej akceptacji nasi programiści przystąpią do stworzenia szablonu WordPress na platformie.

Koniecznie przeczytaj ten poradnik: Projektowanie stron internetowych www

W sytuacji, gdy zdecydujesz się na gotowy szablon premium, na etapie realizacji projektu dostosujemy go do Twoich potrzeb oraz przygotujemy wszystkie podstrony zgodnie z oczekiwaniami oraz możliwościami motywu.

Przez cały proces realizacji strony internetowej WordPress możesz na bieżąco sprawdzać postępy naszych prac na dostępnym tylko dla Ciebie adresie www. To najlepszy model pracy zarówno w przypadku tworzenia nowych stron internetowych jak i przy przebudowie istniejących już witryn WordPress, ponieważ:

Pozwala Ci na podgląd aktualnego stanu prac, wykonywanie bieżących testów oraz łatwe wprowadzenie contentu na stronę internetową WordPress.

A po ukończeniu prac na szybkie przeniesienie gotowej strony internetowej na Twoją docelową domenę www. Udostępniany adres jest zabezpieczony, dlatego nie ma do niego dostępu nikt poza Tobą [także robot 🤖 Google]. Dzięki temu możesz zdecydować o tym kiedy ostatecznie pokażesz światu swoją nową stronę internetową.

5. Testy i optymalizacja strony

Po wdrożeniu i konfiguracji platformy WordPress, a także nowego szablonu strony internetowej jednym z ostatnich kroków jest wykonanie naszych wewnętrznych testów oraz naniesienie ewentualnych poprawek, które zgłosisz w trakcie tworzenia strony internetowej.

Ten etap obejmuje także nasze działania polegające optymalizacji Twojej strony WordPress pod kątem szybkości ładowania [zobacz jak osiągnęliśmy na WordPress 0,6 sekundy ładowania!] oraz pozycjonowania w Google tak, aby jak najszybciej 🚀 i najlepiej 🔎 była widoczna ona w wyszukiwarce.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka poradników, które pomogą Ci w SEO WordPress zarówno w przypadku samodzielnego wykonania strony www jak i po ukończonej realizacji projektu razem z nami:

 1. Pozycjonowanie WordPress
 2. WordPress SEO
 3. Optymalizacja strony internetowej

6. Dodawanie contentu na stronie

Gdy nasza praca na Twojej stronie internetowej jest już skończona możesz swobodnie przystąpić do uzupełniania contentu [z ang. treści], które chcesz zaprezentować swoim klientom. Contentem nazywamy wszelkiego rodzaju teksty, opisy produktów i usług, czy też grafiki oraz zdjęcia. Ten etap to także bardzo dobry moment na wspólne wdrożenie ostatnich poprawek oraz drobnych szlifów dla całej strony internetowej, dzięki czemu będzie ona perfekcyjnie przygotowana na swoją premierę.

Na dodanie contentu masz nieograniczoną ilość czasu, ponieważ dopóki strona nie będzie w Twoim odczuciu gotowa to pozostanie ona widoczna tylko tylko dla Ciebie oraz osób, którym ją udostępnisz.

Przez cały ten etap strona internetowa WordPress będzie utrzymywana na naszych serwerach, a my pozostaniemy w gotowości, aby w razie potrzeby rozwiązać Twoje problemy lub udzielić Ci niezbędnych wskazówek.

Nasza pomoc szczególnie przyda Ci się w kwestiach dodatkowej konfiguracji strony www, czy też odpowiedniej optymalizacji treści oraz zdjęć. Do czasu ukończenia przez Ciebie tworzenia strony internetowej będziemy cały czas w pogotowiu 🚨

7. Przeniesienie strony WordPress

Na sam koniec, gdy tylko dasz nam zielone światło do działania, przeniesiemy w ciągu kilku godzin Twoją nową stronę internetową WordPress na wskazany przez Ciebie adres domeny. Możesz także na tym etapie wybrać nasz hosting WordPress oraz skorzystać z naszej stałej obsługi strony internetowej, dzięki czemu będzie zawsze szybka, niezawodna i bezpieczna 💪 Dla naszych klientów mamy także przygotowaną specjalną ofertę na pozycjonowanie WordPress, która pomoże Ci zbudować wartościowy ruch na stronie internetowej WordPress.

Tworzenie strony internetowej w WordPress

To już wszystko w naszym poradniku na temat budowania stron www na WordPress. Wiesz już jak wygląda proces tworzenia stron WordPress w naszej firmie oraz w jaki sposób możesz samodzielnie przystąpić do budowy strony internetowej WordPress.

Gdy już Twoja strona www będzie gotowa, przyda Ci się jeszcze kilka naszych poradników:

 1. Logowanie WordPress [panel administracyjny WordPress]
 2. Bezpieczeństwo WordPress od A do Z
 3. Darmowy blog WordPress [krok po kroku]
 4. Jak szybko wypozycjonować stronę w Google
 5. Jak zarabiać na blogu WordPress [i być wolnym finansowo]

WordPress – tworzenie stron w naszej ofercie

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej i nowoczesnej stronie internetowej WordPress, która będzie gotowa w ciągu kilku tygodni to koniecznie skontaktuj się z nami, aby poznać naszą kompleksową ofertę na tworzenie stron www na WordPress.

W ramach naszej oferty na stworzenie strony internetowej możesz liczyć na:

 1. Bezpłatną konsultację przed rozpoczęciem projektowanie strony WordPress 📋
 2. Analizę Twoich potrzeb, grupy docelowej oraz branży 📈
 3. Wsparcie najlepszych ekspertów od stron WordPress w Polsce 🤝
 4. Znakomitą optymalizację strony WordPress pod kątem SEO 🔎
 5. Piekielnie szybką i wydajną stronę internetową WordPress 🚀
 6. Długi czas wsparcia i gwarancji wykonanej strony www WordPress🚨
 7. Hosting WordPress z certyfikatem SSL oraz kopiami zapasowymi 🛡
 8. Dostęp do najlepszej wiedzy oraz aktualnych trendów 👨‍💻

Na sam koniec poznaj naszą ofertę na tworzenie stron WordPress oraz zobacz portfolio stworzonych stron, sklepów, blogów oraz szablonów na WordPress.

Tworzenie stron WordPress

W naszej firmie tworzymy zarówno proste jak i rozbudowane strony internetowe WordPress. Mogą być one zrealizowane w oparciu o gotowe szablony premium lub stworzone od podstawy makiety graficzne.

Przedstawimy Ci teraz najważniejsze zalety i wady obu rozwiązań oraz przykłady naszych realizacji w oparciu o customowe, bądź płatne szablony WordPress.

Tworzenie stron WordPress na gotowym szablonie

Tworzenie stron WordPress na gotowym szablonie ma także swoje zalety:

 1. Szybka realizacja – Stworzenie strony WordPress na gotowym szablonie przebiega bardzo sprawnie umożliwiając szybkie uruchomienie witryny.
 2. Przyjazna obsługa – Strony WordPress na gotowym szablonie są przyjazne w obsłudze oraz umożliwiają łatwą modyfikację dowolnego elementu lub treści.
 3. Wysoka jakość –  Najlepsze gotowe szablony WordPress zbudowane są o w oparciu o najnowsze standardy webowe
 4. Niska cena – Płatne szablony WordPress typu premium dostępe są już od 200-300 zł, dlatego sprawdzą się w budżetowych rozwiązniach

Wady tworzenia stron na gotowym szablonie:

 1. Duża powtarzalność – Najlepsze płatne szablony WordPress sprzedawane są w setkach tysięcy licencji, co oznacza, że Twoja strona internetowa nie będzie unikalna.
 2. Trudna rozbudowa – Ze względu na to, że jest to gotowy produkt posiada on spore ograniczenia w przypadku chęci dalszej rozbudowy strony.
 3. Niepotrzebne funkcje – Wadą gotowych szablonów jest duża ilość dodatkowych pluginów i funkcji, których nie potrzebujesz, a które mogą mieć negatywny wpływ na pracę platformy.
 4. Ograniczone wsparcie – Korzystając z gotowego szablonu musisz liczyć się z ograniczonym wsparciem oraz długim czasem odpowiedzi i rozwiązania problemu.

Przykłady stworzonych przez nas stron WordPress w oparciu o gotowe szablony poznasz kontaktując się z nami.

Tworzenie szablonu WordPress dla strony internetowej www

Zalety tworzenia szablonów WordPress dla strony www:

 1. Unikalny design – Dedykowane szablony WordPress tworzone od podstaw to rozwiązanie premium dla marek, które chcą się wyróżnić w sieci na tle konkurencji.
 2. Dedykowane funkcje – Stworzenie strony WP od postaw pozwala zaplanować i stworzyć wszystkie dodatkowe funkcje, które potrzebujesz na swojej witrynie.
 3. Szyty na miarę – Customowy szablon WordPress pozbawiony jest zbędnych dodatków oraz jest doskonale zoptymalizowany pod kątem SEO i wydajności.
 4. Niegraniczone możliwości – Nic nie ogranicza Cię przy rozbudowie strony WordPress stworzonej na dedykowanym s szablonie. W każdej chwili możesz rozwinąć swój internetowy biznes o nowe możliwości.

Wady tworzenia szablonów WordPress dla strony www:

 1. Kosztowna inwestycja – Strony WordPress na customowych szablonach to kosztowna inwestycja, która może być kilka razy droższa od wybrania gotowego produktu.
 2. Czas realizacji – Tworzenie stron WordPress od zera wydłuża znacząco czas realizacji projektu, a także okres testów i wdrożenia poprawek.
 3. Płatne wsparcie – W przypadku dedykowanych szablonów po wygaśnięciu okresu gwarancji istnieje możliwość skorzystania tylko z płatnego supportu.
 4. Trudny proces – Stworzenie strony internetowej WordPress na dedykowanym szablonie to nie tylko czasochłonny, lecz takż trudny proces wymagający także zaangażowania klienta.

Przykładowe strony internetowe WordPress stworzone przez nas możesz otrzymać kontaktując się z nami.

Tworzenie sklepów WordPress e-commerce

W naszej firmie tworzymy także sklepy internetowe WordPress oparte o niezawodny i bezpłatny moduł WooCommerce będący platformą e-commerce. Sklepy internetowe WordPress realizujemy zarówno na gotowych jak i dedykowanych szablonach WordPress. Umożliwiają one nieograniczoną, zautomatyzowaną sprzedaż produktów i usług, a także integrację z zewnętrznymi modułami.

Poznaj sklepy WordPress stworzone przez nas w ostatnim czasie kontaktując się z nami.

Tworzenie blogów WordPress

W oparciu o platformę WordPress tworzymy także blogi internetowe dla zarówno dla prywatnych osób, które chcą dzielić się swoją wiedzą oraz pasją jak i dla profesjonalnych marek, które nastawione są na budowę społeczności oraz pozyskiwanie wartościoiwych leadów sprzedażowych.

Nasze strony blogowe WordPress możesz poznać pisząc do nas przez formularz kontaktowy.

Na sam koniec poznaj przygotowaną przez nas tabelkę, dzięki której poznasz podstawowe róznice pomiędzy tworzenia stron, sklepów i blogów WordPress.

Tworzenie stron, sklepów i blogów WordPress

Schemat tworzenia stron, sklepów i blogów WordPress.

Tabelka ma jedynie charakter podglądowy, dlatego końcowy zakres prac może znacząco różnić się od powyższego schematu.

Na sam koniec polecamy Ci dwa nasze poradniki Tworzenie szablonu WordPress krok po kroku, Tworzenie wtyczek WordPress krok po kroku oraz Tworzenie motywu WordPress krok po kroku.

Tworzenie stron WordPress razem z nami

Jeżeli chcesz porozmawiać o Twojej nowej stronie WordPress lub poznać naszą kompleksową ofertę dla tej platformy to napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego. Czekamy 🤓💪

Jesteśmy by pomagać

Skorzystaj z natychmiastowej pomocy ekspertów WordPress. Wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego i opisz nam swój problem lub to czego potrzebujesz.

Nazwa firmy
Sirius Pro

Dane firmy
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

Identyfikator
PL 9111958679
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania