Obecnie pozycjonowanie jest jednym z podstawowych narzędzi e-marketingu i cieszy się rosnącą popularnością wśród firm. Dla wielu z nich jest to także najlepsze źródło pozyskiwania nowych klientów. W szczególności dotyczy to stron opartych o najpopularniejszy system CMS na świecie – WordPress.

Pozycjonowanie WordPressa to kompleksowa usługa w ramach której optymalizujemy stronę, tworzymy treści oraz budujemy strategie linkowania w celu uzyskania wysokich pozycji w Google. Nasze działania opieramy zawsze o starannie wybrane frazy kluczowe, które w krótkim czasie zwiększają ilość klientów, a tym samym sprzedaż. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także szkolenie z poprawnej obsługi i konfiguracji systemu WordPress pod kątem pozycjonowania w Google.

Od wielu lat specjalizujemy się w WordPressie, dlatego naszym klientom oferujemy nie tylko kompleksową obsługę, ale średnio o 190% wyższą skuteczność pozycjonowania WordPressa w stosunku do konkurencji. Ponadto przez cały okres współpracy możesz zawsze liczyć na szybką i sprawną pomoc techniczną w obsłudze swojej witryny internetowej. Wszystkie nasze działania oraz warunki współpracy są całkowicie przejrzyste, a nasza skuteczność opiera się na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonych metodach działania.

Wybierają naszą ofertę na pozycjonowanie WordPressa decydujesz zatem tylko o sprawach, które są dla Ciebie istotne, a cała reszta spoczywa w rękach najlepszych specjalistów w branży.

SEO
WordPress

WordPress to obecnie najpopularniejszy system CMS w Polsce oraz na świecie. Strony oraz sklepy internetowe działające na WordPressie są nie tylko przyjazne dla użytkowników, ale również proste w obsłudze dla pracowników firmy. WordPress od postaw został zbudowany tak, aby zapewnić jak największą zgodność z nowoczesnymi standardami webowymi m.in. HTML5 oraz CSS3. Strony internetowe oparte o WordPressa gwarantują najwyższą optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu osiągają one wyższe pozycje w Google w porównaniu do witryn opartych o inne systemy CMS. Nasze wieloletnie doświadczenie oparte na budowaniu i pozycjonowaniu stron WordPressa gwarantuje najwyższą jakość oraz skuteczność usług SEO na rynku.

Hosting

Doradzimy jaki wybrać najlepszy i najkorzystniejszy hosting do obsługi systemu WordPress.

Optymalizacja

Zoptymalizujemy Twoją stronę dzięki czemu przyśpieszy ona o co najmniej 100%.

Wtyczki

Wybierzemy, zainstalujemy, a także stworzymy potrzebne dla Twojej strony wtyczki.

Szkolenie

Przeprowadzimy szkolenie z obsługi, konfiguracji i pozycjonowania Wordpressa.

Dzięki naszemu pozycjonowaniu Twojej witryny WordPress w szybki i łatwy sposób zwiększysz ilość swoich nowych klientów z ruchu organicznego Google. Większa ilość odwiedzin Twojej strony internetowej to także większe zyski generowane z naszej kampanii SEO. Wszystko to sprawia, że w ostatecznym rozrachunku na nasze działania nie wydajesz ani złotówki! Cała inwestycja pokrywana jest z przychodów Twojej strony generowanych, dzięki ruchowi z wyszukiwarki Google.

Odpowiednio zoptymalizowana witryna WordPress wraz z przemyślaną strategią content marketingu oraz link buildingu sprawi, że nowi klienci chętniej będą odwiedzać Twoją stronę internetową. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest sprzedaż produktów, nawiązanie kontaktu, czy może promocja marki nasze działania zwiększą ilość konwersji z odwiedzin Twojej strony. Wraz z naszym wsparciem i doradztwem w zakresie e-biznesu otrzymasz od nas klucz do Twojego sukcesu.

Na blogu

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami i poznaj nasze możliwości.