Obecnie pozycjonowanie jest jednym z podstawowych narzędzi e-marketingu i cieszy się rosnącą popularnością wśród polskich firm. Dla wielu z nich jest to także najlepsze źródło nowych klientów, dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla użytkowników WordPressa.

Pozycjonowanie WordPressa to kompleksowa usługa w ramach której optymalizujemy system, tworzymy treści oraz budujemy strategie linkowania w celu uzyskania wysokich pozycji w Google dla Twojej strony internetowej. Nasze działania opieramy zawsze o starannie wybrane frazy kluczowe, które realnie konwertują na zwiekszoną ilość klientów oraz sprzedaż. W naszym pakiecie SEO dla WordPressa otrzymujesz także pełne szkolenie z poprawnej obsługi i konfiguracji systemu WordPress pod kątem pozycjonowania w Google.

Od wielu lat specjalizujemy się w WordPressie, dlatego naszym klientom oferujemy nie tylko kompleksową obsługę, ale przede wszystkim średnio o 190% wyższą skuteczność pozycjonowania WordPressa od działań konkurencji. Ponadto przez cały okres współpracy możesz zawsze liczyć na szybką i sprawną pomoc techniczną w zakresie swojego systemu CMS. Wszystkie nasze działania oraz warunki współpracy są całkowicie przejrzyste, a nasza skuteczność opiera się na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonych działaniach.

Wybierają naszą ofertę na pozycjonowanie WordPressa decydujesz zatem tylko o sprawach, które są dla Ciebie istotne, a cała reszta spoczywa w rękach najlepszych specjalistów w branży.

WordPress
Pozycjonowanie

WordPress to obecnie najpopularniejszy system CMS w Polsce oraz na świecie. Strony oraz sklepy internetowe działające na WordPressie są nie tylko przyjazne dla użytkowników, ale również proste w obsłudze dla pracowników firmy. WordPress od postaw został zbudowany tak, aby zapewnić jak największą zgodność z nowoczesnymi standardami webowymi takimi jak HTML5 oraz CSS3. Strony internetowe WordPress to również znakomita optymalizacja SEO, czyli pod kątem wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu strony WordPress osiągają wyższe pozycje w Google. Nasze wieloletnie doświadczenie oparte na budowaniu i pozycjonowaniu stron WordPressa gwarantuje najwyższą jakość usług SEO na rynku.

Hosting

Doradzimy jaki wybrać najlepszy i najkorzystniejszy hosting do obsługi systemu WordPress.

Wtyczki

Wybierzemy, zainstalujemy, a nawet stworzymy niezbędne wtyczki dla Twojej strony.

Optymalizacja

Zoptymalizujemy Twoją stronę dzięki czemu przyśpieszy ona o co najmniej 50%.

Szkolenie

Przeprowadzimy szkolenie z obsługi, konfiguracji i pozycjonowania Wordpressa.

Na blogu

Sprawdź nasze ostatnie artykuły na blogu dotyczące:
pozycjonowania stron, sklepów internetowych i WordPressa.

KONTAKT

71 307 00 73