3398 wyświetlenia
3899 wyrazów
Ile kosztuje strona na WordPress

Ile kosztuje strona na WordPress

Przeczytasz w 19 minut i 29 sekund 2018.09.12 | Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Ile kosztuje strona na WordPress

Zastanawiasz się ile kosztuje strona na WordPress? To przestań to robić i dowiedz się jak faktycznie wyceniane są strony na WordPress oraz ile warto zapłacić za solidnie wykonaną i dochodową stronę www.

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na ten poradnik, a interesuje Cię uzyskanie konkretnej wyceny strony WordPress, kliknij tutaj i napisz do nas. W innej sytuacji przeczytaj go od początku do końca, ponieważ dowiesz się z niego ile kosztuje strona na WordPress oraz jakimi kryteriami warto kierować się przy wyborze wykonawcy 🤓

Strona na WordPress

WordPress to system CMS, czyli narzędzie do zarządzania treścią w internecie. Jaką treścią? Jaką tylko chcesz 💁‍♂️, bo za pomocą WordPress możesz stworzyć np. nowoczesną stronę internetowąpopularnego bloga lub dochodowy sklep internetowy.

Wokół systemu WordPress krąży wiele mitów, a sam temat może wydawać się z początku trudny do zrozumienia, dlatego jeżeli dopiero raczkujesz w temacie koniecznie przeczytaj jeden z naszych poradników. Dowiesz się z niego czym jest WordPress, jak działa oraz dlaczego warto wybrać ten system do budowy strony internetowej: WordPress dla początkujących od A do Z.

Chcemy jednak na samym wstępie ostrzec Cię przed ryzykiem, które wiąże się z wyborem odpowiedniego wykonawcy strony. WordPress jest stosunkowo prostym narzędziem, a tworzenie stron internetowych jest zdecydowane dochodowym biznesem. Takie połączenie sprawia, że czarne owce naszej branży przyczyniły się do kilku negatywnych opinii na jej temat, a sami klienci pewne obiekcje w stosunku do korzystania z platformy WordPress.

Uważaj więc z kim rozpoczynasz współpracę i nie rezygnuj z WordPress jeżeli wykonawca nie wywiąże się z umowy. Możesz w dużej mierze uniknąć tego czytając do końca ten poradnik lub korzystając z naszej pomocy.

W Sirius Pro od lat specjalizujemy się tylko i wyłącznie w WordPress budując dla naszych klientów dochodowe strony internetowe oraz pomagając rozwiązywać ich aktualne problemy. W trakcie tej długiej historii podjęliśmy też wiele pracy m.in. poprzez naszego bloga na rzecz budowy pozytywnej opinii o WordPress, obalaniu mitów na jego temat oraz uświadamianiu klientów czym jest WordPress oraz dlaczego to najlepszy dla nich wybór.

Potraktuj więc ten poradnik jako opinię dobrego przyjaciela, któremu zależy tylko i wyłącznie na podjęciu przez Ciebie dobrej decyzji. Mamy nadzieję, że zaowocuje to naszą dobrą współpracą ☺️

Tworzenie stron WordPress

Ile kosztuje strona na WordPress - tworzenie stron WordPress

Tworzenie stron WordPress krok po kroku.

To zadanie wbrew pozorom nie takie proste. Bardzo często zdarzają nam się klienci, którzy samodzielnie próbowali postawić stronę na WordPress, jednak ostatecznie i tak potrzebowali naszej pomocy, aby przejść przez niektóre etapy tworzenia strony WordPress. Zwłaszcza jeżeli ich potrzeby wychodziły znacznie poza prostego bloga WordPress.

Proces tworzenia strony internetowej wymaga odpowiedniego zaplanowania strategii, a w przypadku większych projektów wykonania schematu technicznego i projektu graficznego. Przeczytać o tym możesz w naszym innym wpisie: Tworzenie Stron WordPress Krok Po Kroku.

Zdajemy sobie sprawę, że chcąc dowiedzieć się ile kosztuje strona na WordPress kwestie finansowe odgrywają dla Ciebie kluczową rolę, jednak pamiętaj, że ważniejsze jest wybranie odpowiedniego wykonawcy projektu. Doświadczona firma pomoże Ci przejść przez ten proces bez niespodzianek i zgodnie z terminem. Z kolei pseudo-specjaliści lub nierzetelne firmy WordPress narażą Cię na utratę nerwów, a często także pieniędzy.

To tyle słowem wstępu. Teraz przejdźmy do kryteriów, które mają wpływ na to ile kosztuje strona WordPress.

Ile kosztuje strona internetowa WordPress

Tylko biorąc pod uwagę wszystkie poniższe kryteria możliwe jest określenie ceny strony WordPress. Poniższe wytyczne nie stanowią jednak naszej oferty, a jedynie przybliżone koszty, których możesz się spodziewać decydując się na stronę na WordPress.

Jakie są to kryteria i ile kosztuje strona WordPress? 🤔

1. Rodzaj strony WordPress

Najważniejszą rzeczą jednocześnie w największym stopniu decydującą o końcowej cenie strony internetowej jest jej rodzaj. Na podstawie najczęstszych wyborów naszych klientów możemy rozróżnić kilka rodzajów stron WordPress w kolejności od najmniej do najbadziej skomplikowanych projektów.

Lista poniżej 👇

📄 Landing WordPress

Bardzo często zdarza się, że klienci oczekują od WordPress pełnienia roli jedynie tzw. landing page’a. Z samej definicji landing page to strona internetowa, która ma zawsze jeden CTA. Oznacza to, że użytkownik może wykonać na niej tylko jedną akcje np. wysłać mejla.

Potoczenie określane jako landingi wykorzystywane są przede wszystkim do kampanii reklamowych i pozyskiwania leadów np. poprzez pozostawienie swojego emaila. Taka forma może także prezentować bardzo prostą wizytówkę firmową z podstawowymi informacjami o firmie.

Ladning page to najprostszy rodzaj strony internetowej, ponieważ zawiera zawsze tylko jedną podstronę, która może zostać stworzona na bazie gotowego motywu lub od zera wraz z naszym programistą i grafikiem. Wymagana najmniej pracy i jest szybka w realizacji.

📝 Blog WordPress

Jest tym w czym sam WordPress czuje się najlepiej. Blog WordPress jest prosty w uruchomieniu, nie wymaga zazwyczaj dodatkowych funkcji, a do jego stworzenia wystarczy całkowicie darmowy lub płatny motyw. Celem bloga WordPress jest oczywiście tworzenie wpisów, ich publikacja oraz budowanie grona swoich czytelników.

Blog WordPress powinien być także dobrze zoptymalizowany pod SEO, co pozwoli z czasem generować naturalny ruch organiczny. Warto także sięgnąć po lekcję z content marketingu przed rozpoczęciem blogowania.

💼 Strona WordPresss

Może mieć charakter wizytówki firmowej, bądź też rozbudowanej strony zawierającej wiele podstron opisujących samą firmę jak i zakres jej usług lub produktów, które oferuje. Strona internetowa jest bardzo ważnym elementem wizerunku marki i ma kluczowe znaczenie dla pozyskiwania nowych klientów poprzez budowanie jej wiarygodności.

Choć strona internetowa WordPress nie umożliwia bezpośredniej sprzedaży oferowanych produktów lub usług to może zawierać wiele innych elementów i narzędzi, które pozytywnie wpłyną na generowanie większych zysków takich jak formularze kontaktowe.

Strona internetowa może być stworzona z wykorzystaniem gotowych motywów jak i zaprojektowana całkowicie od zera. Jej realizacja zajmuje zazwyczaj od 2 do 4 tygodni.

🛒 Sklep WordPress

Celem sklepu internetowego jest oczywiście przede wszystkim sprzedaż. Sklep internetowy WordPress opieramy na znakomitym module WooCommerce, który bez problemu może konkurować z najlepszymi platformami e-commerce na świecie.

Sprawdź nasz ecommerce: Najlepsze platformy e-commerce [Ranking].

Sklep internetowy może w swojej funkcjonalności zawierać także bloga oraz elementy zwykłej strony firmowej. To wszystko sprawia, że proces budowy sklepu internetowego jest znacznie dłuższy i wymaga dużej wiedzy. W efekcie końcowym otrzymujesz kompletne narzędzie pozwalające na dodawanie nowych produktów, obsługę sprzedaży, działania marketingowe oraz kontakt z klientami i wszystkiego czego będziesz potrzebować.

Sklep WordPress bardzo często tworzony jest na gotowych motywach. Zaprojektowanie sklepu internetowego od zera jest, bowiem kosztowne i znacznie wydłuża czas realizacji projektu. Nie oznacza to jednak, że warto zrezygnować z tej opcji, należy jednak liczyć się kosztami w tysiącach złotych netto.

🚀 Aplikacje WordPress

Aplikacje WordPress to dedykowane rozwiązania, które w całości są projektowane od zera na podstawie schematów i makiet przygotowanych przez naszych klientów. W tym przypadku aplikacja WordPress może pełnić dosłownie dowolną funkcję np. rozbudowanej platformy B2B, platformy szkoleniowej, czy też systemu CRM.

Aplikacje WordPress są najbardziej zaawansowanym projektem wymagającym szerokiej wiedzy programistów, miesięcy pracy poprzedzonej zaplanowanym schematem pracy. W przypadku dedykowanej aplikacji WordPress nie jest zalecane korzystanie z gotowych motywów, a sama cena strony może kosztować dziesiątki tysięcy złotych.

2. Funkcje strony WordPress

To kolejny istotny punkt wypływający na to ile kosztuje strona WordPress. Funkcje strony WP są elementem tzw. backendu, czyli kodu, którego nie widać gołym okiem, a który odpowiada za działanie wszystkich funkcji witryny.

Niezależnie od tego jaki rodzaj strony internetowej wybierzesz na każdej z nich możemy dla Ciebie dodać dowolną funkcjonalność. W przypadku bloga WordPress może być to np. możliwość budowy newslettera, a na stronie internetowej dedykowany formularz dla klienta. Sklep internetowy może natomiast zawierać elementy B2B takie jak indywidualne ceny klientów, a aplikacja połączenie z zewnętrznym API dostawcy jednej z Twoich usług.

Możliwości jest bardzo wiele i zalezą tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb. Tego typu funkcje są zawsze wdrażane od podstaw przez naszych programistów i podnoszą ostateczną cenę projektu. Na ostateczną wycenę strony WordPress ma również wpływ niestandardowy zakres prac, który musi wykonać dla Ciebie nasz zespół. Zdarza się dosyć często, że nasi klienci oprócz wykonania strony WordPress potrzebują np. dłuższego szkolenia online dla pracowników lub wprowadzania produktów niezbędnych do uruchomienia sklepu internetowego. Może okazać się także, że już na start potrzebne jest zaimportowanie danych wszystkich klientów, produktów oraz zamówień z poprzedniej platformy e-commerce.

Aby wycena strony WordPress była jak najbardziej dokładna zawsze przed rozpoczęciem zadajemy naszych klientom jedno pytanie:

Jakie funkcjonalności strony WordPress są niezbędne do uruchomienia strony internetowej.

Najłatwiej opisać je wyobrażając sobie krok po kroku proces korzystania ze strony internetowej oczami klienta oraz administratora systemu. Zastanów się więc dokładnie jak powinna wyglądać obsługa Twoich klientów oraz co potrzebujesz, aby zacząć na swojej stronie sprzedawać.

W takim momencie przyda Ci się wykonanie projektu strony internetowej, który rozwiąże wiele Twoich i naszych wątpliwości. Projekt techniczny możesz oczywiście zrealizować samodzielnie lub z naszą pomocą. Wystarczy w tym celu skontaktować się i opisać swoje potrzeby.

3. Wykończenie strony WordPress

Teraz przejdźmy do aspektu wykończenia strony internetowej, czyli tzw. frontendu. Oczywiście mowa tutaj o wizualnym aspekcie strony WordPress, czyli jak ma prezentować się ona w oczach klientów. Pierwszym podziałem, który należy wyróżnić aspekcie ceny jest stworzenie strony interetowej w oparciu o gotowy motyw premium lub od podstaw wraz z grafikiem i programistą.

Na końcową cenę strony WordPress mają oczywiście wpływ dodatki takie jak stworzenie ikon graficznych, bannerów, czy np. logo marki. Z tych możliwości jak i z pomocy naszego grafika możesz skorzystać zarówno w przypadku gotowego motywu jak i tworzonego od podstaw przez nasz zespół.

A jakie są różnice pomiędzy gotowym a dedykowanym motywem premium? Sprawdziliśmy to 👇

🗳 Gotowy motyw premium

Wybierając gotowy motyw premium oszczędzasz na czasie realizacji strony WordPress oraz pieniądzach. Takie rozwiązanie jest tańsze, ponieważ gotowe motywy premium kosztują zazwyczaj od 250 do 350 zł. Jest to znacznie niższa cena niż w przypadku tworzenia projektu od podstaw przez grafika, który musi spędzić na nim wiele godzin pracy. Co ważne, cena gotowego motywu premium jest zawsze wliczona w naszą kwotę za stworzenie strony WordPress.

Gotowe motywy premium oferują także znakomity support twórców, a same w sobie są na tyle rozbudowane, że są w stanie zaspokoić większość klientów. Jedyną wadą jaką można realnie przypisać płatnym motywom jest to, że są one używane przez wielu klientów na całym świecie, a więc w pewnych aspektach strony internetowe stworzone za ich pomocą mogą być do siebie podobne ☺️

Płatne motywy sprawdzą się świetnie przy blogu WordPress oraz sklepie internetowym WooCommerce.

🖌 Dedykowany projekt graficzny

To rozwiązanie dla bardziej zamożnych i wymagających klientów. Polecamy je szczególnie w przypadku marek, które chcą wywołać na kliencie znakomite pierwsze wrażenie oraz dla których szczególnie liczą się kwestie wygodnej obsługi strony internetowej.

Dedykowany projekt graficzny tworzony jest od podstaw przez naszego grafika w bezpośredniej konsultacji z klientem oraz na podstawie oceny jego potrzeb. Pod uwagę bierzemy także grupę docelową klientów oraz funkcje, które mają znaleźć się na stronie WordPress. Po akceptacji wszystkich makiet graficznych ich kodowaniem zajmuje się nasz doświadczony programista.

Cały proces jest zdecydowanie dłuższy, a sama kwota realizacji znacznie większa. W zamian otrzymujesz natomiast unikatową stronę internetową, wyśmienicie dopasowaną do potrzeb Twojej marki oraz spełniającą najwyższe standardy pod kątem technicznym oraz wizualnym. To rozwiązanie dla klientów premium lub takich, którzy często mają już ugruntowaną pozycję na rynku.

4. Wykonawca strony WordPress

Oczywiście wpływ na to ile kosztuje strona WordPress ma także jej wykonawca. Nie chodzi tutaj jednak o konkurujące ze sobą firmy, a przede wszystkim o podział, który istnieje w naszej branży.

Dodając ogłoszenie o stworzenie strony WordPress w dużej części otrzymasz oferty od tzw. freelancerów oraz agencji WordPress. Freelancerzy to jednoosobowe armie – osoby, które wykonują zlecenia WordPress samodzielnie posiadając jednoosobową działalność gospodarczą lub działając na umowie zlecenie, o dzieło, a czasem… na czarno 🌚

Na freelancerów trzeba szczególnie uważać, co nie oznacza, że nie ma wśród nich dobrych specjalistów. Problem jest w tym, że są oni często anonimowi, trudni do zweryfikowania, a jeszcze trudniejsi do pociągnięcia do odpowiedzialności za wykonane lub niewykonane prace. Rozumiesz co mam na myśli? 🙄

Jeżeli nie to kliknij w ten wpis: Specjalista WordPress – przeczytaj zanim zapłacisz. Zaletą freelancera jest natomiast to, że jeżeli uda Ci się naprawdę trafić dobrego specjalistę to zrobi to taniej niż typowa firma. Pytanie, czy podejmiesz takie ryzyko?

Agencje WordPress to zupełnie inna bajka. Zacznijmy od tego, że gdy my zaczynaliśmy specjalizować się tylko i wyłącznie w WordPress [w 2014 roku] to nie istniały wtedy jeszcze powszechnie agencje WordPress. No może istniały, ale nie nazywały się agencje WordPress i zazwyczaj kpiły ze strony tworzonych w oparciu o ten system. Wadą agencji WordPress jest to, że bardzo często zatrudniają oni osoby, które nie wiele wiedzą o systemie WordPress, a tworzone strony internetowe są jak chińskie zabawki z taśmy produkcyjnej.

Absolutnie nie krytykujemy wszystkich agencji WordPress, ponieważ są takie w Polsce, które wykonują kawał dobrej roboty i nie obrażą się za te kilka zdań. Te natomiast, które się obrażą zazwyczaj prezentują tak niski poziom usług, że skorzystanie z nich tylko popsuje Ci nerwy. Nie wierzysz? Sprawdź nasz poradnik o tym jakie tajemnice skrywa przed Tobą agencja WordPress. Z założenia taki podmiot dysponuje zazwyczaj szeregiem specjalistów, którzy pomogą Ci w każdym zadaniu, a współpraca z nimi jest relatywnie bezpieczna.

Na rynku są też firmy, które nie określają się mianem agencji WordPress i nie mogą być też z oczywistych względów nazywane freelancerem. Jednak nie o nazwę tutaj chodzi. O tym, czy wybrana przez Ciebie firma jest odpowiednia dowiesz się odpowiadając sobie na pytania, które znajdziesz poniżej. To co musisz wiedzieć teraz to fakt, że na w branży WordPress istnieje wiele konkurujących ze sobą podmiotów, a po Twojej stronie leży podjęcie słusznej decyzji.

Masz też oczywiście możliwość stworzenia strony internetowej WordPress samodzielnie, do której często na naszym blogu zachęcamy czytelników. Choć nie zapłacisz za to ani grosza to musisz liczyć się z dużą ilością pracy i nauki, która na Ciebie czeka na tej drodze. Ale nie martw się, ułatwiamy Ci to zadanie w tym poradniku: Co to jest WordPress? [poradnik dla początkujących].

Zastanawiasz się pewnie teraz do jakiej grupy my należymy? Do żadnej z powyższych. Dlaczego? Ponieważ od określamy się mianem ekspertów od WordPress, a za tymi słowami stoją tysiące ciężkich godzin pracy i znakomity zespół ludzi, z którymi stworzyliśmy mnóstwo projektów w oparciu o ten system. Postawiliśmy na WordPress na długo przed szczytem popularności w Polsce, ponieważ od początku pokochaliśmy to, że jest prosty, darmowy i w niczym nieograniczony. Nasza pasja zaowocowała satysfakcją klientów, co można łatwo sprawdzić po ocenach naszej marki.

Nie uważamy się za lepszych od innych – po prostu robimy naszą pracę najlepiej jak to możliwe w oparciu o WordPress.

Ok, a teraz po krótkiej samoreklamie 🤓 konkret, czyli 10 pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć wybierając najlepszego wykonawcę dla strony WordPress:

  1. Ile czasu podmiot istnieje na rynku?
  2. Jakie ma doświadczenie w pracy z WordPress?
  3. Jakie jest portfolio wykonanych stron?
  4. Czy posiada wystarczającą wiedzę techniczną?
  5. Czy jest w stanie spełnić moje oczekiwania?
  6. Ile osób może jednocześnie realizować mój projekt?
  7. Czy komunikacja i czas odpowiedzi są zadowalające?
  8. Jakie są opinie poprzednich klientów?
  9. Czy otrzymam niezbędną pomoc merytoryczną?
  10. Jak wyglądają kwestie formalne współpracy?

Jak już odpowiesz sobie na te pytania to pora przejść do kolejnego punktu jakim jest czas wykonania strony WordPress.

5. Czas wykonania strony WordPress

Czas realizacji strony WordPress zależy przede wszystkim od opisanych wyżej czynników. W zależności od nich może trwać od 2 tygodni nawet do kilku miesięcy przy bardzo wymagających projektach. Dlaczego więc czas wykonania strony ma wpływ na to ile kosztuje strona na WordPress?

Może zdarzyć się, że do wykonania projektu w terminie potrzebne jest zaangażowanie większej ilości pracowników lub po prostu zależy Ci na czasie, za który jesteś w stanie dopłacić 🤑 w takich sytuacja należy liczyć się z tym, że cena może wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent bazowej wartości.

Na cenę strony WordPress ma także wpływ stawka godzinowa programistów, grafików i innych osób pracujących przy Twoim projekcie. Niektóre projekty nie są, bowiem rozliczane w modelu tzw. fixed price [z góry ustalona cena za usługę], a godzinowo.

Zakładając, że średnia stawka wynosi 100 zł netto / za każdą rozpoczętą godzinę pracy to w przypadku, gdy wykonawca wyceni projekt na 100 godzin końcowa cena wyniesienie 10 tyś. zł netto. Czas pracy można oczywiście zmniejszyć lub zwiększyć dodając lub odbierając pewne funkcje lub chociażby przygotowując solidną makietę projektu.

Cena strony na WordPress

Na podstawie powyższych kryteriów przedstawimy Ci teraz orientacyjne ceny stron WordPress, których możesz spodziewać się w różnych wariacjach.

Zacznijmy od gotowego motywu:

Freelancer Agencja Firma Sirius Pro
Landing WordPress 500 – 1000 zł 500 – 1500 zł 1000 – 2000 zł zamów wycenę
Blog WordPress 1000 – 1500 zł 1500 – 2000 zł 1500 – 2500 zł zamów wycenę
Strona WordPress 1500 – 2500 zł 2000 – 3000 zł 2000 – 3500 zł zamów wycenę
Sklep WordPress 1500 – 3000 zł 2000 – 3000 zł 2500 – 3500 zł zamów wycenę
Aplikacje WordPress 2000 – 4000 zł 2500 – 5000 zł 3000 – 6000 zł zamów wycenę

Podane ceny są cenami orientacyjnymi wyrażonymi w wartości netto.

A jak ceny wyglądają w przypadku dedykowanych motywów? 🤔

Freelancer Agencja Firma Sirius Pro
Landing WordPress 1000 – 1500 zł 1000 – 2000 zł 1500 – 2500 zł zamów wycenę
Blog WordPress 1500 – 3000 zł 2000 – 4000 zł 2500 – 5000 zł zamów wycenę
Strona WordPress 2500 – 4000 zł 4000 – 7000 zł 5000 – 9000 zł zamów wycenę
Sklep WordPress 3000 – 5000 zł 5000 – 9000 zł 6000 – 12000 zł zamów wycenę
Aplikacje WordPress 4000 – 7000 zł 5000 – 12000 zł 7000 – 15000 zł zamów wycenę

Podane ceny są cenami orientacyjnymi wyrażonymi w wartości netto.

Ok, wiesz już ile kosztuje strona na WordPress, a jak wygląda cena jej utrzymania oraz rozwoju? Sprawdźmy.

Cena utrzymania strony WordPress

Po stworzeniu strony internetowej WordPress pora na jej pierwsze uruchomienie. Wiążą się z tym pewne koszty, które mogą dla Ciebie mieć ogromne znaczenie. Wbrew pozorom nie są one duże, jednak warto o nich wiedzieć jeszcze przed zamówieniem strony WP.

Z czasem może okazać się także, że Twoje wymagania i potrzeby wzrosną, a także pojawią się nowe problemy, które wymagają rozwiązania. Ile może to Ciebie kosztować?

🌐 Domena WordPress

Bez domeny nie jest możliwe funkcjonowanie żadnej strony WordPress. Możesz oczywiście skorzystać z darmowej domeny oferowanej np. w ramach wordpress.com, jednak jeżeli chcesz, aby Twoja marka była wiarygodna to musisz zakupić własną domenę. Więcej przeczytasz o tym tutaj: Zakup domeny internetowej [rejestracja krok po kroku].

Koszt to od 10 zł do nawet 500 zł netto w zależności od usługodawcy i rodzaju domeny. Domeny z końcówką .pl kosztują zazwyczaj od 50 do 100 zł netto.

🗄 Hosting WordPress

To miejsce, na którym uruchomimy Twoją stronę internetową wraz z pocztą oraz serwerem FTP. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziesz tutaj Darmowy hosting i serwer WordPress [krok po kroku] oraz tutaj Najlepszy hosting WordPress [test, porównanie i recenzja].

Cena to od 50 zł do nawet 500 zł netto rocznie w zależności od potrzeb i wyboru.

📈 Pozycjonowanie WordPress

Ta usługa pomoże Ci wypromować markę w sieci, zdobyć nowych klientów oraz zarabiać realną gotówkę. Jeżeli nie wiesz co to SEO to kliknij w ten link. SEO jest opcjonalnym działaniem i nie jest wymagane do startu strony WordPress, jednak jeżeli zależy Ci na dochodowym biznesie w sieci to warto zacząć pozycjonować stronę WordPress od początku jej istnienia.

Cena takiej usługi to od 500 zł do nawet 10000 zł netto w przypadku dużych kampanii z najlepszymi ekspertami od WP i SEO 👌

👨‍💻 Dodatkowe prace programistyczne

Potrzebujesz rozwiązać problem z WordPress, a może dodać funkcję, której brakuje Twoim klientom? W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy naszych programistów, którzy rozwiążą każdy Twój problem z WordPress.

Cena prac rozliczana jest godzinowo i w zależności od firmy może wynieść od 50 do 150 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę pracy.

💁‍♂️ Administracja WordPress

Na tę usługę bardzo często decydują się nasi nowi klienci. Jest to stałe wsparcie, zarządzanie, dbanie o bezpieczeństwo oraz aktualizowanie WordPress poprzez panel administratora przez wykwalifikowanego pracownika naszej firmy. Uchroni Cię to przed utratą danych, przerw w działaniu usługi oraz wielu problemów o których jeszcze nie wiesz.

Koszt usługi wynosi miesięcznie od 300 zł do 1500 zł netto w zależności od zakresu naszej współpracy.

🎓 Szkolenie i doradztwo WordPress

Jeżeli po wykonaniu strony WordPress chcesz samodzielnie nią zarządzać, a nie wiesz jak zrobić to najlepiej, możesz skorzystać z naszego szkolenia WordPress online. W ten sposób dowiedz się m.in. jak samodzielnie zaktualizować stronę, wykonać kopie bezpieczeństwa oraz tworzyć nowe podstrony i wpisy WordPress.

Cena jest ustalana zawsze indywidualnie i wynosi od 1000 zł do 3000 zł netto.

Zapytaj nas ile kosztuje strona WordPress

Dotarliśmy razem do końca naszego poradnika. Dziękujemy, że tutaj jesteś. Mamy nadzieję, że znasz odpowiedź na większość swoich pytań w kontekście ceny strony WordPress. Pozostaje już tylko razem sprawdzić ile kosztuje strona na WordPress, którą chcesz z nami stworzyć. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę.

Czekamy na Twój kontakt ☺️ do usłyszenia ✋

Jesteśmy by pomagać

Skorzystaj z natychmiastowej pomocy ekspertów WordPress. Wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego i opisz nam swój problem lub to czego potrzebujesz.

Nazwa firmy
Sirius Pro

Dane firmy
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

Identyfikator
PL 9111958679
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania