Systemy WAPRO ERP to gotowe rozwiązanie dla firm szukających oprogramowania pozwalającego na kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP marki WAPRO składają się z szeregu modułów, które wzajemnie wymieniają pomiędzy sobą wszystkie dane co ułatwia kontrolę procesów zachodzących wewnątrz firmy. Aplikacje wchodzą w skład WAPRO ERP umożliwiają m.in. obsługę magazynu oraz sprzedaży, księgowości firmy, kadr i płac oraz środków trwałych.

99%

Niezawodności oraz pełnej automatyzacji pracy

99% Complete

100%

Integracji oraz wymiany danych pomiędzy modułami WAPRO ERP

100% Complete

WAPRO Mag

Sprzedaż i magazyn

WAPRO Fakturka

Fakturowanie

WAPRO Fakir

Finanse i księgowość

WAPRO Kaper

Księga podatkowa

WAPRO Best

Środki trwałe

WAPRO Gang

Kadry i płace

WAPRO JPK

Jednolity Plik Kontrolny

WAPRO Analizy

Analizy wielowymiarowe

Zobacz więcej

WAPRO Mag to jeden z modułów systemu WAPRO ERP, który służy do zarządzania magazynami, kartotekami oraz sprzedażą dla małych i średnich firm. Obecnie oprogramowanie WAPRO Mag to jedno z najpopularniejszych i najlepszych rozwiązań tego typu w Polsce, dlatego z systemu WAPRO ERP skorzystały już setki tysięcy lokalnych przedsiębiorstw.

Producentem aplikacji WAPRO Mag jest Asseco Poland S.A. – lider oprogramowania IT w Polsce oraz w Europie. WAPRO Mag (dawniej WF-Mag) to przede wszystki aktualny, wydajny i nowoczesny system obsługi sprzedaży i magazynu, który oferuje rozbudowane funkcje spełniające wymagania również większych przedsiębiorstw.

Program WAPRO Mag jest zawsze zgodny z przepisami, a jego zaletą jest obsługa wielu oddziałów i magazynów firmy. Aplikacja dostępna jest w 4 wariantach, które oferują różny zakres funkcjonalności.

Aplikacja przystosowana jest do współpracy z platformami e-commerce, dzięki czemu w połączeniu z np. systemem Mistral e-Sklep B2C lub Mistral Business B2B oferuje kompleksowe rozwiązania do sprzedaży internetowej dostępnej bezpośrednio z programu magazynowego. Ponadto moduł WAPRO Mag posiada zarządzanie relacjami z klientem CRM oraz szybką i wygodną sprzedaż stacjonarną. Naszym klientom oferujemy atrakcyjną ofertę cenową oraz profesjonalne wsparcie dzięki współpracy ze złotym partnerem WAPRO ERP firmą MS Systems. 

W naszej ofercie posiadamy również: WAPRO Mobile, WAPRO Fakturka, WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, WAPRO Best, WAPRO Gang, WAPRO Analizy, WAPRO JPK oraz autorskie dodatki do wymienionych aplikacji.

Nowym klientom oferujemy 30-dniowy okres testowy oraz bezpłatną prezentację i szkolenie online!

Zgodny z przepisami

WAPRO Mag to zawsze aktualna wersja oraz zgodność z przepisami dla przedsiębiorców dzięki regularnym aktualizacjom.

Eliminacja błędów

System automatyzuje pracę dzięki wbudowanych mechanizmom kontrolnym, które w znacznym stopniu zmniejszają ryzyko wystąpienia błędów.

Efektywniejsza sprzedaż

WAPRO Mag oferuje szybką oraz wygodną obsługę sprzedaży. Fakturowanie oraz transakcje handlowe możliwe są w walucie krajowej oraz obcej.

Sprawniejsza wymiana danych

Integracja z pozostałymi modułami systemu WAPRO ERP umożliwia łatwą kontrolę oraz zarządzanie przedsiębiorstwem.

Większe zyski

Optymalizacja czasu pracy działu handlowego pozwala pracownikom poświęcić więcej czasu na pozyskiwanie nowych klientów i realizację zamówień.

Łatwiejszy rozwój

WAPRO Mag to łatwy rozwój przedsiębiorstwa, dzięki możliwości nieograniczonej rozbudowy aplikacji o nowe stanowiska i wyższe warianty.

KONTAKT

71 307 00 73