Szkolenie Google Partners we Wrocławiu

Dnia 9 listopada nasza firma wzięła udział w szkoleniu z Google AdWords zorganizowanym przez Google Partners we Wrocławiu.

Szkolenie Google Partners we Wrocławiu

Na szkolenie zatytułowane „AdWords: aspekty praktyczne sieci wyszukiwania” zostaliśmy zaproszeni jako agencja należąca do Akademii Google Partners. Wydarzenie odbyło się we Wrocławiu w hotelu Ibis Styles i trwało od godziny 9 do 17. Szkolenie obejmowało w swoim zakresie głównie zagadnienia związane ze skutecznym wykorzystaniem narzędzi Google AdWords do prowadzenia i optymalizacji kampanii marketingowej w internecie. W  trakcie kursu uzyskaliśmy wiele dodatkowych informacji odnośnie planowanych zmian m.in. w wyszukiwarce Google, a także mnóstwo cennych wskazówek, które przyczynią się do jeszcze wyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Zakres zajęć:

  • funkcjonowanie mechanizmów reklamy w Google AdWords,
  • sposoby optymalizacji kampanii w sieci wyszukiwania,
  • rozbudowa istniejących kampanii reklamowych,
  • narzędzia przydatne przy tworzeniu kampanii.

Po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę, tym razem kubek Google, za aktywny udział w zajęciach oraz poprawną odpowiedź na pytanie dotyczące Google AdWords.

To już kolejne nasze szkolenie z Akademią Google Partners w tym roku. Ostatnie wydarzenie, w którym wzięliśmy udział miało miejsce w październiku w Warszawie, o którym więcej możesz przeczytać w tym wpisie:

Szkolenie Google Partners w Warszawie

W Sirius PRO stawiamy na nieustanny rozwój oraz podnoszenie naszych kwalifikacji, dlatego na bieżąco bierzemy również udział w szkoleniach online organizowanych przez firmę Google za pośrednictwem kanału na YouTube.

Oficjalny profil naszej firmy w Google Partners możesz sprawdzić pod tym adresem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone zostały gwiazdką.