Szkolenie Google Partners we Wrocławiu

Dnia 9 listopada nasza firma wzięła udział w szkoleniu z Google AdWords zorganizowanym przez Google Partners we Wrocławiu.

Na szkolenie zatytułowane AdWords: aspekty praktyczne sieci wyszukiwania zostaliśmy zaproszeni jako partner Akademii Google Partners. Spotkanie odbyło się we Wrocławiu w hotelu Ibis Styles i trwało od godziny 9 do 17.

Szkolenie obejmowało w swoim zakresie głównie zagadnienia związane ze skutecznym wykorzystaniem narzędzi Google AdWords do prowadzenia i optymalizacji kampanii marketingowej w internecie. W  trakcie kursu uzyskaliśmy wiele dodatkowych informacji odnośnie planowanych zmian m.in. w wyszukiwarce Google, a także mnóstwo cennych wskazówek, które przyczynią się do jeszcze wyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Zakres zajęć:

  • funkcjonowanie mechanizmów reklamy w Google AdWords,
  • sposoby optymalizacji kampanii w sieci wyszukiwania,
  • rozbudowa istniejących kampanii reklamowych,
  • narzędzia przydatne przy tworzeniu kampanii.

Po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę, tym razem kubek Google, za aktywny udział w zajęciach oraz poprawne odpowiedzi na pytanie od zespołu Google dotyczące AdWords.

Szkolenia Google

To już kolejne nasze szkolenie z Akademią Google Partners w tym roku. Ostatnie wydarzenie, w którym wzięliśmy udział miało miejsce w październiku w Warszawie, o którym więcej możesz przeczytać w tym wpisie: Szkolenie Google Partners w Warszawie.

W Sirius Pro stawiamy na nieustanny rozwój oraz podnoszenie naszych kwalifikacji, dlatego na bieżąco bierzemy również udział w szkoleniach online organizowanych przez firmę Google za pośrednictwem serwisu YouTube.

Oficjalny profil naszej firmy w Google Partners możesz sprawdzić pod tym adresem.

Szukasz pomocy?

Napisz do nas.