Nowy wygląd naszej strony internetowej

Po długim czasie oczekiwania oraz wielu godzinach pracy w końcu jest już oficjalnie nasza nowa strona internetowa! Zapraszamy zapoznania się ze zmianami, które na was czekają.

Realizacja naszej nowej strony internetowej zajęła nam bardzo wiele czasu, ponieważ mamy świadomość jak ważny jest to element wizerunku dla każdej firmy. Wykonanie projektu oraz jego wdrożenie pochłonęło wiele naszej pracy co zaowocowało dla nas również wieloma cennymi lekcjami. Po dziesiątkach godzin pracy oraz setkach poprawek w końcu możemy oficjalnie oddać wam do dyspozycji odświeżoną witrynę firmową.

Nowoczesny design

Nowa strona internetowa naszej firmy to nie tylko zupełnie odświeżony wygląd, ale przede wszystkim wyznacznik najnowszych trendów w branży IT, o których więcej napiszemy niebawem w osobnym artykule już niebawem. Projektując oraz tworząc nową witrynę dla Sirius Pro postawiliśmy na minimalizm, który widoczny jest już na pierwszej stronie. Oferta została podzielona na proste sekcje, a każda z nich w przejrzysty sposób prezentuje nasze produkty oraz usługi.

Do dyspozycji oddajemy także wam czat online, który pozwala na błyskawiczny kontakt z naszą firmą. Nowa witryna internetowa w dalszym ciagu opiera się w całości na WordPressie, który jest najlepszym system CMS do tworzenia witryn internetowych.

Strona została w całości zbudowana w HTML 5 i CSS3, a ilość zewnętrznych dodatków wykorzystanych do pracy serwisu została ograniczona do niezbędnego minimum. Oczywiście tak jak w przypadku stron internetowych naszych klientów witryna jest w 100% przyjazna Google tzw. SEO friendly.

Zapraszamy do odkrywania naszej nowej strony firmowej oraz dzielenia się z nami wrażeniami w komentarzach 🙂

Szukasz pomocy?

Napisz do nas.