Ile kosztuje strona na WordPressie?

Ile kosztuje skuteczna wizerunkowo i sprzedażowo strona na WordPressie? Jak ją wdrożyć w swojej firmie? Jakie są najbardziej podstawowe warianty takiego rozwiązania? Zapraszamy do lektury!

Strona na WordPress – dlaczego warto?

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów CMS. Z aplikacji korzysta obecnie ponad 25% twórców stron internetowych na całym świecie. WordPress jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i elastyczny, nic więc dziwnego, że wiele firm zdecydowało się na wdrożenie stron internetowych i blogów firmowych w oparciu o ten system!

Strona na WordPress – orientacyjne koszty

Koszty wdrożenia profesjonalnego firmowego bloga zależą od wielu czynników i mogą się mieścić w przedziale od 400,00 złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Wiele zależy od rozwiązań, które chcemy zastosować oraz preferowanej funkcjonalności strony.

Internetowa wizytówka firmy

Firmowy blog może służyć jako wizytówka firmy w sieci. Taki rodzaj strony to najtańsze rozwiązanie, ponieważ może ona zostać stworzona na bezpłatnym motywie WordPress i do jej prawidłowego funkcjonowania wystarczy formularz kontaktowy oraz podstrona z opisem firmy i ofertą. Każdy dodatkowy element (dodanie galerii, zmiana pozycji elementów strony, optymalizacja, dodanie slajderów z partnerami biznesowymi) będzie zwiększać koszty strony. Koszt rozbudowanej wizytówki internetowej stworzonej z wykorzystaniem płatnych motywów WordPress to od 1000,00 zł w górę.

Strona na WordPress – sklep internetowy

W zależności od ilości i rodzaju preferowanych dodatków, koszta wykonania strony internetowej dla sklepu internetowego mogą wynosić od półtora tysiąca złotych w górę. Przed zbudowaniem strony konieczny jest dokładny wywiad na temat tego, jak powinna ona dokładnie wyglądać: jakie produkty i w jakiej ilości powinny się znaleźć w prezentowanej ofercie, które

Nie warto oszczędzać na wykonaniu strony internetowej, ponieważ to pierwsza linia kontaktu z klientem i będzie nam ona służyć przez lata. Porządnie wykonana, funkcjonalna i estetyczna strona internetowa efektywnie zwiększy sukcesy sprzedażowe firmy!

Szukasz specjalistów od WordPress? Chcesz postawić firmowego bloga, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Służymy pomocą, pomożemy Ci stworzyć, skonfigurować, zoptymalizować i prowadzić stronę, która będzie dla Ciebie zarabiać!

Szukasz pomocy?

Napisz do nas.