WordPress to rozbudowana platforma, która oferuje nieograniczone możliwości rozbudowy. Obecnie co raz więcej sklepów internetowych opartych jest właśnie o system WordPress. Darmowy i otwarty kod aplikacji umożliwiają szybkie i elastyczne wdrożenie sklepu internetowego, który spełnia potrzeby większości firm. Platforma e-commerce oparta o system WordPress oferuje ponadto indywidualną personalizację sklepu zarówno od strony graficznej jak i programistycznej.

W Sirius PRO zaprojektujemy i stworzymy sklep firmowy, który będzie przyjazny dla konsumentów i umożliwi łatwe zarządzanie sprzedażą. Zaprogramujemy dla Ciebie dodatkowe funkcje i moduły, które pozwolą Ci maksymalnie zautomatyzować proces obsługi klienta. Kompleksowo zajmiemy się wdrożeniem e-sklepu WordPress w firmie, a na koniec zorganizujemy szkolenie z jego obsługi. A wszystko to z najwyższą dbałością o aspekty marketingu internetowego, ponieważ na rynku B2C znamy się od lat.

Każdego roku w Polsce i na świecie rośnie wartość rynku e-commerce, dlatego co raz więcej firm decyduje się na ekspansję swojego biznesu w sieci. Aby marka odniosła sukces potrzebne są nie tylko wysokiej jakości i atrakcyjne cenowo produkty oraz usługi, ale także nowoczesna platforma B2C.

Już od samego początku wdrożenia e-sklepu liczy się znajomość reguł rządzących na rynku konsumenckim, które znacznie różnią się od sprzedaży w relacjach B2B. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów oraz korzystając z wieloletniego doświadczenia w sprzedaży B2C (business-to-consumer) oferujemy tylko rozwiązania, które na prawdę działają.

System WordPress znakomicie wpisuje się w założenia nowoczesnego oraz przyjaznego dla klienta sklepu internetowego, dlatego oferujemy wdrożenia oparte właśnie o tą platformę. Ogromną zaletą WordPressa są również dodatkowe funkcje, modularność samej aplikacji oraz możliwość jego nieograniczonej rozbudowy. Wszystko to czyni system WordPress idealnym narzędziem do sprzedaży e-commerce.

Konfiguracja

Prosta konfiguracja i personalizacja e-sklepu

SEO

Przyjazny pozycjonowaniu w Google

Obsługa

Wygodna obsługa zamówień internetowych

Wtyczki

Darmowe oraz płatne wtyczki i dodatki

Aktualizacje

Regularne aktualizacje i łatki bezpieczeństwa

Moduły

Łatwa rozbudowa sklepu internetowego

Oszczędność

Niski koszt wdrożenia e-sklepu

Nowoczesność

Wsparcie dla najnowszych standardów webowych

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami i poznaj nasze możliwości.