WordPress 4.8.3 i WordPress 4.9 Beta 3

Już za niecałe 10 dni wydany zostanie WordPress 4.9, a tymczasem możemy skorzystać z aktualizacji bezpieczeństwa o numerze 4.8.3.

WordPress 4.8.3

Chwilę przed wydaniem WordPressa w wersji 4.9 otrzymaliśmy mniejszą aktualizację o numerze 4.8.3. Co w niej nowego? Niestety nie wraz z updatem nie otrzymamy nowych funkcji, a jedynie łatki bezpieczeństwa. Twórcy WordPressa bardzo mocno zachęcają do aktualizacji strony internetowej ze względu na krytyczne luki obecne w wersjach 4.8.2 i starszych.

Pełna lista zmian i link do pobrania dostępny jest pod tym adresem.

WordPress 4.9 Beta 3

Po wersji WordPress Beta 2 przyszedł czas na Betę 3. Ponieważ do wydania stabilnej wersji 4.9 zostało niecałe 10 dni, to twórcy intensywnie pracują nad poprawą błędów i doszlifowaniu nowości w WordPressie 4.9.

W najnowszej wersji testowej znajdziemy aż 92 zmiany mając na celu poprawę bezpieczeństwa oraz optymalizację WordPressa. Twórcy WordPressa skupili się także na usunięciu błędów w nowych funkcjach zaplanowanych na premierę wersji 4.9. Ponieważ jest to wersja testowa zalecamy jej instalację na osobnych instancjach.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie WordPressa.

Napisz do nas

Potrzebujesz błyskawicznej odpowiedzi? Napisz do nas wiadomość.