WordPress 4.8.3 i WordPress 4.9 Beta 3

Już za niecałe 10 dni wydany zostanie WordPress 4.9, a tymczasem możemy skorzystać z aktualizacji bezpieczeństwa o numerze 4.8.3.

WordPress 4.8.3

Chwilę przed wydaniem WordPressa w wersji 4.9 otrzymaliśmy mniejszą aktualizację o numerze 4.8.3. Co w niej nowego? Niestety nie wraz z updatem nie otrzymamy nowych funkcji, a jedynie łatki bezpieczeństwa. Twórcy WordPressa bardzo mocno zachęcają do aktualizacji strony internetowej ze względu na krytyczne luki obecne w wersjach 4.8.2 i starszych.

Pełna lista zmian i link do pobrania dostępny jest pod tym adresem.

WordPress 4.9 Beta 3

Po wersji WordPress Beta 2 przyszedł czas na Betę 3. Ponieważ do wydania stabilnej wersji 4.9 zostało niecałe 10 dni, to twórcy intensywnie pracują nad poprawą błędów i doszlifowaniu nowości w WordPressie 4.9.

W najnowszej wersji testowej znajdziemy aż 92 zmiany mając na celu poprawę bezpieczeństwa oraz optymalizację WordPressa. Twórcy WordPressa skupili się także na usunięciu błędów w nowych funkcjach zaplanowanych na premierę wersji 4.9. Ponieważ jest to wersja testowa zalecamy jej instalację na osobnych instancjach.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie WordPressa.

Szukasz pomocy?

Napisz do nas.