Szkolenie Google Partners w Warszawie

Miło nam poinformować, iż już jutro 14 października 2016r. nasza firma weźmie udział w szkoleniu dla firm specjalizujących się w marketingu internetowym organizowanym w Warszawie przez zespół Google Partners.

Szkolenie biznesowe o tytule Jak prowadzić agencję marketingu internetowego zostało przygotowane dla firm posiadających profil agencji marketingowej w Google Partners (zobacz nasz profil). W swoim zakresie obejmuje ono zagadnienia związane z budowaniem relacji biznesowych, identyfikacją potrzeb klientów, radzeniem sobie z wyzwaniami oraz prowadzeniem agencji marketingu internetowego w praktyce.

Zakres zajęć:

  • najlepsze praktyki prowadzenia agencji,
  • sposoby na pozyskiwanie i obsługę klientów,
  • możliwości rozwoju agencji i pracowników.

Szczegóły:

  • Data: 14 października 2016
  • Czas: 9:00 – 17:00
  • Adres: Centrum konferencyjne Adgar Plaza, ul. Postępu 17A, Warszawa

W naszej pracy przykładamy największą uwagę do poziomu świadczonych przez nas usług oraz przekazywanej przez nas wiedzy. Mając na uwadze zadowolenie oraz przyszłość naszych klientów staramy się nieustannie podnosić nasze kwalifikacje m.in. poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach branżowych IT.

Mamy nadzieję, iż również tym razem szkolenie z udzialem firmy Google przyczyni się do zapewnienia naszym klientom jeszcze wyższej jakości naszych usługi dla firm.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym co możemy zrobić dla Twojej firmy? Napisz do nas.

Szukasz pomocy?

Napisz do nas.