Sytem Mistral B2B – platforma B2B dla WAPRO ERP

Poznaj system Mistral Business B2B – nowoczesną platformę sprzedaży internetowej przeznaczoną dla oprogramowania WAPRO ERP.

Mistral

Nasza firma we współpracy z producentem oprogramowania Mistral zajmuje się wdrażaniem systemu Mistral Business B2B dla klientów biznesowych. To neowczesna platforma B2B umożliwiająca automatyzację procesu sprzedaży internetowej oraz znakomitą integrację z jednym z najpopularniejszych w Polsce systemów do zarządzania firmą – WAPRO ERP.

Obecnie oprogramowanie Mistral należy do jednych z najlepszych aplikacji tego typu dostępnych na rynku, dlatego jest rekomendowane i polecane przez naszą firmę.

Nowoczesny system B2B

System Mistral Business B2B posiada wiele zalet, które wyróżniają go wśród innych platform B2B dostępnych na rynku dla małych, średnich oraz dużych firm. Przede wszystkim stworzony on został od postaw tak, aby jak najlepiej współpracował z oprogramowanie WAPRO ERP. Dzięki temu system cechuje się wysokim poziomem integracji oraz niezawodności.

System Mistral B2B oferuje wiele narzędzi, które pozwalają na automatyzację procesu sprzedaży, co bezpośrednio przekłada się na większą wydajność pracy oraz oszczędności wydatków na dział handlowy. System umożliwia składanie zamówień online przez kontrahentów firmy niezależnie od dnia, godziny i miejsca. Bezpośrednia wymiana danych z systemem magazynowo-handlowym WAPRO Mag umożliwia prezentację w czasie rzeczywistym produktów, stanów magazynowych, cen oraz historii współpracy przypisanej do konta kontrahenta.

Ponadto wśród funkcji oferujących przez system B2B marki Mistral należy także wymienić moduł reklamacji, windykacji, ofertowania CRM, obsługę przedstawicieli handlowych, rozsyłanie faktur VAT, newsletter oraz obsługę wielu oddziałów firmy.

Wdrożenie platformy B2B

O tym jak powinno przebiegać wdrożenie systemu B2B pisaliśmy w naszym artykule Proces wdrożenia systemu B2B, do którego odysyłamy wszystkich zainteresowanych tematem.

Dla klientów, którzy decydują się na wdrożenie systemu B2B z naszą firmą przygotowaliśmy bogatą ofertę, która wyróżnia nas spośród innych firm w Polsce. W ramach wdrożenia B2B oferujemy dodatkowo:

  • Analiza przedwdrożeniowa – każde wdrożenie poprzedzamy analizą przedwdrożeniową, która pozwala przewidzieć wyzwania, które staną na drodze do realizacji projektu, a także dokładnie zaplanować czas oraz koszt całego przedsięwzięcia,
  • Doradztwo – Na każdym etapie realizacji wdrożenia systemu B2B oferujemy nowoczesne doradztwo e-biznesowe połączone ze wsparciem technicznym,
  • Szkolenie – naszym klientom oferujemy po zakończeniu wdrożenia szkolenie z obsługi oraz konfiguracji systemu B2B, które pozwoli na łatwą i przyjemną pracę z systemem,

Podsumowanie

System Mistral Business B2B to platforma, która upraszcza proces obsługi klienta oraz automatyzuje realizację zamówień. Jest to doskonały system, który sprawdzi się w przypadku rozwijających się firm poszukujących na rynku nowoczesnych rozwiązań ułatwiających prowadzenie e-biznesu.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu poznania szczegółów naszej oferty oraz podglądu zakończonych przez nas projektów na stornie Realizacje.