Zalety e-B2B

Nowoczesne systemy B2B są obecnie podstawowym narzędziem wspierającym proces sprzedaży oraz obsługi kontrahentów firmy. Dzięki automatyzacji sprzedaży system B2B przyniesie Twojej firmie wymierne oszczędności kosztów. Krótszy i łatwiejszy proces zakupów zwiększy komfort i zadowolenie Twoich klientów płynące z kontaktu z Twoją firmą.

Zwiększona satysfakcja klientów85%

85% Complete

Krótszy czas zakupów81%

81% Complete

Oszczędność kosztów77%

77% Complete

Automatyzacja procesu sprzedaży97%

97% Complete

Indywidualne dopasowanie88%

88% Complete

Dostępność online100%

100% Complete

Wysoka skalowalność99%

99% Complete

Większa kontrola firmy72%

72% Complete

Ponadto platformy B2B oferują po stronie kontrahenta błyskawiczny dostęp online do historii zakupów, dokumentów, stanów magazynowych oraz dodatkowych funkcji wspierających zakupy e-B2B. Wdrożenie systemy B2B pozwoli Tobie na większą analizę i kontrolę danych poprzez indywidualnie dostosowanie systemu do Twoich potrzeb. Wszystko przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Wdrażane przez nas rozwiązania e-B2B to zaawansowane platformy zamówień internetowych i obsługi klienta wzbogacone o funkcje CRM. Platformy B2B są w pełni zintegrowane z systemami ERP do obłsługi handlowo-magazynowej przedsiębiorstwa. System e-B2B umożliwia kompleksową obsługę klientów dla każdej hurtowni, producenta, importera, dostawcy usług cyklicznych czy dystrybutora. System zapewnia także obsługę kontrahentów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki automatyzacji i uproszczeniu pracy działu handlowego eliminuje błędy wynikające ludzkich czynników. Nowoczesna forma sprzedaży i obsługi klienta wzmacnia prestiż i nowoczesny wizerunek firmy na rynku, a także jest innowacyjnym rozwiązaniem, które wzmacnia konkurencyjność w branży. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu oraz wdrażaniu systemów B2B. Pozwala to na terminową realizację projektów B2B na najwyższym poziomie w branży. Naszym klientom oferujemy także szkolenia z obsługi oraz konfiguracji platform e-B2B, a także usługi outsourcingu.

01
Online

Zawsze aktualna oferta dostępna online dla kontrahenta z każdego urządzenia.

02
Integracja

Pełna automatyzacja obsługi sprzedaży internetowej dzięki integracji z wewnętrznym systemem ERP.

03
Wygoda

Nowoczesne rozwiązania zwiększające wygodę oraz ułatwiające dokonywanie zakupów.

04
Moduły

Dodatkowe moduły i funkcje, które znacznie rozszerzają możliwości platformy zakupowej.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami i poznaj nasze możliwości.