Projekt

Zaprojektujemy stronę internetową zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i dbałością o najmniejsze detale. Przygotujemy projekt zarówno od strony graficznej jak i programistycznej.

Design

Stworzymy UX i UI design strony zgodny z Twoimi oczekiwaniami i obowiązującymi standardami webowymi tak, aby doznania użytkowników były jak najlepsze.

Wykonanie

Wykonamy witrynę zgodnie z przygotowanym projektem oraz harmonogramem prac. Zadbamy o najlepsze wdrożenie strony internetowej w firmie oraz przeszkolimy pracowników z obsługi WordPressa.

Doskonale wiemy jak ważny w biznesie jest wizerunek firmy w sieci, dlatego wszystkie strony internetowe projektujemy z myślą o wyjątkowych potrzebach naszych klientów. W trakcie tworzenia firmowej strony dążymy do perfekcji dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasze zlecenia realizujemy zawsze zgodnie z terminem oraz specyfikacją, dlatego 100% z nich skutkuje satysfakcją naszych klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oferując naszym klientom unikalny design, który wyróżni ich firmę na tle konkurencji.

Od samego początku rozpoczęcia współpracy nasi klienci mogą liczyć na konsulting w kwestiach związanych z ich nową stroną internetową. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy z zakresu e-biznesu oraz pozycjonowania wdrażamy rozwiązania, które przyczyniają się do zwiększonej, aż o 74% konwersji wśród klientów odwiedzających witrynę.

Gwarancja

Gwarancja satysfakcji oraz terminu realizacji witryny internetowej.

Konfiguracja

Możliwość dostosowania wyglądu i układu strony internetowej.

Wygląd

Nowoczesny i responsywny układ strony dostosowany do urządzeń mobilnych.

Jakość

Najwyższa jakość wykonania strony internetowej.

WordPress

Wygodne i intuicyjne zarządzanie stroną poprzez prosty system CMS.

Bezpieczeństwo

Najwyższy poziom zabezpieczeń strony internetowej.

SEO

Wysoka widoczność w Google dzięki zgodności z najnowszymi standardami.

Wsparcie

Wsparcie techniczne w trakcie realizacji oraz po zakończeniu projektu.

Strony internetowej tworzymy zgodnie z obecnymi standardami webowymi w oparciu o popularny i niezawodny system CMS WordPress. Dbamy także o odpowiednią optymalizację witryny tak, aby zapewniała wysoki komfort użytkowania na każdym urządzeniu. W ramach realizacji strony internetowej przeprowadzamy także szkolenie z obsługi systemu WordPress dla pracowników firmy. Ponadto oferujemy import oraz eksport danych pomiędzy witrynami, a także dodatkową integrację z systemami informatycznymi firmy.

W przypadku znacznie bardziej zaawansowanych projektów tworzymy dedykowane wtyczki oraz moduły, które rozbudowują funkcjonalność strony internetowej do poziomu aplikacji webowej. Pomagamy również w przygotowaniu wysokiej jakości treści oraz zarządzaniem strony internetowej. Wszystko to w połączeniu z kompleksową ofertą SEO sprawia, że strony naszych klientów generują wzrost sprzedaży i renomy firmy.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami i poznaj nasze możliwości.