Sirius PRO wystawia rekomendację dla księgowości w mBanku

W Sirius PRO nie tylko świadczymy usługi outsourcingu IT dla naszych klientów, ale również sami korzystamy z zewnętrznej obsługi naszej firmy m.in. w zakresie księgowości online. Przeczytaj naszą rekomendację wystawioną dla usługi mKsięgowości w mBanku.

mBank logo

O zaletach outsourcingu pisaliśmy już wielokrotnie na naszym firmowym blogu. Osoby niezaznajomione z tematem zachęcamy do zapoznania się z jednym z naszych artykułów, w którym szczegółowo wyjaśniamy czym jest outsourcing oraz dlaczego jest on korzystny zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw:

Czym jest i na czym polega outsourcing?

Od samego początku istnienia naszej firmy zdecydowaliśmy się na wybranie zewnętrznej obsługi rachunkowej naszej firmy w mBanku. Dłuższa współpraca zaowocowała nie tylko naszą satysfakcją z wybranej oferty, ale również rekomendacją, o którą zostaliśmy poproszeni w ramach kampanii reklamowej usługi mKsięgowość dostępnej w mBanku.

„Postanowiłem spróbować i już w pierwszych tygodniach korzystania z usług firmy SuperKsięgowa byłem pozytywnie zaskoczony szybkością oraz łatwością przejęcia księgowości. We współpracy cenię sobie fachowość porad, szerokie doradztwo oraz dbałość o najwyższe standardy obsługi.”

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej z pełną ofertą obsługi rachunkowej w mBanku, na której znajdzie również naszą rekomendację: https://www.mbank.pl/lp/ksiegowosc2/.

Udostępniamy również stronę internetową jako zrzut obrazu dostępny na naszych serwerach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone zostały gwiazdką.