System Scanmag przeznaczona jest dla modułu WAPRO Mag i razem tworzą kompleksowe rozwiązanie do obsługi logistycznej magazynu każdej firmy. Oprogramowanie Scanmag znacząco usprawnia pracę magazynierów oraz ułatwia identyfikację towaru za pomocą kolektorów danych, na których jest instalowane. System Scanmag w czasie rzeczywistym, bezprzewodowo łączy się z kolektorów do bazy danych WAPRO Mag umożliwiając szybkie wyświetlanie informacji o artykułach oraz dokumentach magazynowych.

Niewątpliwą zaletą systemu Scanmag jest prostota obsługi, która nie różni się od podstawowej obsługi kolektorów danych. Ponadto Scanmag przynosi wymierne korzyści w postaci optymalizacji procesów magazynowych firm, dzięki czemu szybko zwraca się jego nakład inwestycyjny. System Scanmag chroni również skutecznie przed błędami spowodowanymi czynnikiem ludzkim.

Dzięki intuicyjnej i zautomatyzowanej obsłudze pozwala na łatwą weryfikację przyjęć oraz wydań dla towarów rotujących w magazynie firmy. Aplikacja pozwala również na przeprowadzanie remanentu dla wybranego magazynu bezpośrednio z kolektora danych. Cała idea systemu Scanmag opiera się na kodach kreskowych, których identyfikacja za pomocą czytnika pozwala błyskawicznie np. zliczyć towar dostępny na palecie lub magazynie.

W przypadku wykonywania czynności wymagających jedynie odczyt danych z bazy Scanmag nie zajmuje stanowiska roboczego WAPRO Mag. Pozwala to zoptymalizować stałe wydatki firmy oraz zlikwidować ograniczenia wydajności pracy pracowników. Dzięki obsłudze przez sieć WiFi system gwarantuje pełną mobilność oraz dostępność pracy magazynierów nawet w przypadku wieli magazynów firmy.

Online

W pełni online, zdalny system obsługi procesów logistycznych firmy.

Mobilność

Mobilna obsługa magazynu firmy oraz weryfikacji towaru i wydań dostępna w całym magazynie.

Automatyzacja

Zautomatyzowany proces obsługi logistycznej eliminuje 99% błędów związanych z wydawaniem i przyjęciem towaru.

Unitech HT682
Weryfikacja

Weryfikacja dostaw za pomocą dokumentów magazynowych PZ/WZ.

Tworzenie

Tworzenie nowych dokumentów magazynowych oraz zamówień bezpośrednio na kolektorze.

Remanent

Tworzenie arkuszy inwentaryzacyjnych oraz wprowadzenie stanów magazynowych artykułów.

KONTAKT

71 307 00 73