PCLider

Remigiusz Błaszczyk

Dzięki działaniom Sirius PRO osiągnęliśmy dynamiczny wzrost przychodów na poziomie 409% oraz zwiększoną ilość odwiedzin z ruchu Google o 38%.

Branded Toys

Michał Śliwiński

Nasze wszelkie wspólne projekty zakończyły się sukcesem, dlatego bez wahania możemy polecić Sirius PRO jako profesjonalnego partnera, którego cechuje najwyższa jakość i profesjonalizm.

Agra Nowicki

Marcin Nowicki

Profesjonalne podejście, rzeczowa wiedza i znajomość nowości w branży przekładają się na wyniki końcowe i obiecującą wizję dalszej współpracy.

King Home

Łukasz Paciorek

Pełen profesjonalizm, wysoka jakość oferowanych usług i dbałość o każdy szczegół, to elementy, które cechują firmę Sirius PRO.

Fair Play Plus

Wojciech Sawicki

Możemy z całą pewnością polecić Sirius PRO jako firmę wdrażającą oraz utrzymującą projekty informatyczne.

Mistral

Michał Sołtysiak

Długotrwała współpraca zaowocowała zakończeniem z sukcesem wielu wspólnych wdrożeń, dlatego polecamy Sirius PRO jako firmę realizującą integrację systemów dla e-biznesu.

Beauty Flo

Marcin Florczyk

Firma Sirius Pro wykazała się wzorową wiedzą oraz komunikacją. (…) udzieliła niezbednego wsparcia i doradztwa w zakresie poprawy konwersji oraz pozyskiwania nowych klientów poprzez kanał e-marketingu.

IT-Connection

Piotr Zając

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Sirius PRO jako firmę realizującą strategię SEO oraz wdrażającą rozwiązania e-biznesowe zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku.