Analiza

W pierwszym kroku przygotowujemy rzetelną analizę dla wybranej strony internetowej. Obejmuje ona m.in. takie kwestie jak: sprawdzenie aktualnej struktury witryny, zestawienie statystyk Google oraz zbadanie pozycji konkurencji. Następnie na podstawie otrzymanych informacji wybieramy słowa kluczowe oraz przechodzimy do optymalizacji witryny.

Optymalizacja

Kolejnym krokiem jest optymalizacja strony internetowej. Przykładamy największą staranność do tego, aby była ona zgodna z obowiązującymi standardami, a także przyjazna dla klienta oraz robota Google. Optymalizujemy zarówno witryny internetowe oparte na WordPressie jak i innych systemach CMS.

Pozycjonowanie

Po optymalizacji witryny przechodzimy na tym etapie już do działań tzw. off-site, czyli takich, dla których naszą pracę wykonujemy bezpośrednio poza stroną. Już w pierwszych dniach pracy nasi copywriterzy przygotowują profesjonalne teksty, które w kolejnych miesiącach współpracy będą wykorzystywane do pozycjonowania w Google.

Pozycjonowanie
stron

Pozycjonowanie strony internetowej lub wizytówki firmowej jest złożonym procesem wymagającym zarówno optymalizacji witryny jak i zdobywania w internecie wartościowych linków. Wybierając naszą ofertę zyskujesz kompleksową obsługę pozycjonowania Twojej strony www, nieograniczone wsparcie oraz dostęp do bezpłatnych szkoleń SEO.

Powierzając nam swoją stronę firmową masz pewność, że zadbamy o wysokiej jakości treści oraz realizację strategii linkowania. Dzięki temu z każdym tygodniem  wzrastać będzie zarówno ilość odwiedzin Twojej strony jak i jej wyświetleń w Google. Zobaczysz to w szczegółowych raportach, które otrzymasz od nas każdego miesiąca.

Z nami zyskasz jeszcze więcej niż może zaoferować Ci konkurencja. Przez cały okres współpracy będziemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą z e-marketingu. Zadbamy o to, aby Twoja witryna nie tylko osiągała wysokie pozycje w Google, ale również była przyjazna i atrakcyjna sprzedażowo dla odwiedzających ją klientów. Wystarczy nam tylko Twoje zaufanie.

W przeciwieństwie do konkurencji strony internetowe pozycjonujemy zawsze z uwzględnieniem wszystkich lokalizacji. Dzięki wybrane frazy kluczowe pojawią się za każdym razem wysoko w wyszukiwaniach Google, niezależnie od miejsca, w którym znajdzie się klient. Generowane raporty przedstawiają realne i takie same pozycje dla najpopularniejszych miast w Polsce takich jak:  Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Na pozycjonowanie strony internetowej znaczący wpływ ma nie tylko geolokalizacja, ale również rozmiar ekranu. W naszym Pakiecie SEO otrzymujesz także usługę optymalizacji oraz pozycjonowania mobilnego – nie musisz już więcej wybierać pomiędzy wysokimi pozycjami na komputerach lub smartfonach. Zadbamy o to, aby Twoja strona internetowa pojawiała się tak samo często zarówno na dużych jak i małych ekranach urządzeń.

99%

Lepsza skuteczność

99% Complete

85%

Większa ilość konwersji

85% Complete

70%

Szybsze efekty

70% Complete

80%

Wyższe pozycje w Google

80% Complete

85%

Wyższe pozycje w Google

85% Complete

Dlaczego my

250

technik SEO

100

% zasięgu

50

branż firmowych

5

lat doświadczenia

Na blogu

Sprawdź nasze ostatnie artykuły na blogu dotyczące:
pozycjonowania stron, sklepów internetowych i WordPressa.

KONTAKT

71 307 00 73