Analiza

W pierwszym kroku przygotowujemy rzetelną analizę dla wybranej strony internetowej. Obejmuje ona m.in. takie kwestie jak: sprawdzenie aktualnej struktury witryny, zestawienie statystyk Google oraz zbadanie pozycji konkurencji. Następnie na podstawie otrzymanych informacji wybieramy słowa kluczowe oraz przechodzimy do optymalizacji witryny.

Optymalizacja

Kolejnym krokiem jest optymalizacja strony internetowej. Przykładamy największą staranność do tego, aby była ona zgodna z obowiązującymi standardami, a także przyjazna dla klienta oraz robota Google. Optymalizujemy zarówno witryny internetowe oparte na WordPressie jak i innych systemach CMS.

Strategia

Po optymalizacji witryny przechodzimy na tym etapie już do działań tzw. off-site, czyli takich, dla których naszą pracę wykonujemy bezpośrednio poza stroną. Już w pierwszych dniach pracy nasi copywriterzy przygotowują profesjonalne teksty, które w kolejnych miesiącach współpracy będą wykorzystywane do pozycjonowania w Google.

Pozycjonowanie
stron

Pozycjonowanie strony internetowej lub wizytówki firmowej jest złożonym procesem wymagającym zarówno optymalizacji witryny jak i zdobywania w internecie wartościowych linków. Wybierając naszą ofertę zyskujesz kompleksową obsługę pozycjonowania Twojej strony www, nieograniczone wsparcie oraz dostęp do bezpłatnych szkoleń SEO.

Powierzając nam swoją stronę firmową masz pewność, że zadbamy o wysokiej jakości treści oraz realizację strategii linkowania. Dzięki temu z każdym tygodniem  wzrastać będzie zarówno ilość odwiedzin Twojej strony jak i jej wyświetleń w Google. Zobaczysz to w szczegółowych raportach, które otrzymasz od nas każdego miesiąca.

Z nami zyskasz jeszcze więcej niż może zaoferować Ci konkurencja. Przez cały okres współpracy będziemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą z e-marketingu. Zadbamy o to, aby Twoja witryna nie tylko osiągała wysokie pozycje w Google, ale również była przyjazna i atrakcyjna sprzedażowo dla odwiedzających ją klientów. Wystarczy nam tylko Twoje zaufanie.

Pozycjonowanie

Na pozycjonowanie strony internetowej znaczący wpływ ma nie tylko geolokalizacja, ale również rozmiar ekranu. W naszym pakiecie SEO otrzymujesz także usługę optymalizacji oraz pozycjonowania mobilnego – nie musisz już więcej wybierać pomiędzy wysokimi pozycjami na komputerach lub smartfonach. Zadbamy o to, aby Twoja strona internetowa pojawiała się tak samo często zarówno na dużych jak i małych ekranach urządzeń.

Wyższe pozycje w Google80%

80% Complete

Wyższe pozycje w Google80%

80% Complete

Większa ilość konwersji85%

85% Complete

Wyższe pozycje w Google85%

85% Complete

Szybsze efekty pozycjonowania70%

70% Complete

Wyższa skuteczność działań170%

170% Complete

5

doświadczenia

50

specjalistów

100

zasięgu

500

konsultacji

Nasze strony internetowe pozycjonujemy zawsze z uwzględnieniem różnych lokalizacji dla wybranego kraju i języka. Dzięki temu pozycjonowane przez nas frazy kluczowe pojawią się w wyszukiwaniach Google zawsze wysoko, niezależnie od miejsca, w którym znajdzie się klient. Nasze raporty przedstawiają zawsze realne i zbliżone pozycje dla najpopularniejszych miast w Polsce takich jak:

Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Na blogu

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami i poznaj nasze możliwości.