01
Bezpieczeństwo

Nasze działania są w 100% zgodne z zasadami Google i bezpieczne dla Twojego e-sklepu, ponieważ na bieżąco monitorujemy wszelkie zmiany w witrynie.

02
Profesjonalizm

Specjalizujemy się wyłącznie w e-biznesie, dlatego oferujemy najwyższe efekty pozycjonowanie sklepów internetowych na rynku.

03
Wsparcie

Naszym klientom oferujemy wsparcie oraz doradztwo informatyczne przez cały okres współpracy, a także indywidualnie dobraną ofertę.

Zyskaj nowych
klientów

Wyższe pozycje w Google oznaczają większe ilość odwiedzin i nowych klientów dla Twojego sklepu.

Wypromuj markę
w sieci

Osiągając prestiżowe, wysokie pozycje w Google z łatwością wypromujesz swoją markę w sieci.

Wyprzedź swoją
konkurencję

Wyprzedzisz swoją konkurencję w Google, a Twój sklep będzie bardziej widoczny dla użytkowników.

Zwiększ sprzedaż
w sklepie

Promocja sklepu internetowego w sieci to większa wiarygodność oraz przychody sklepu internetowego.

Pozycjonowanie
sklepów

Wyszukiwarka Google to obecnie główne źródło nowych klientów dla sklepów internetowych. Wysokie pozycje w wyszukiwarce to nie tylko większą ilość odwiedzin lecz także promocja marki w sieci. Oferujemy wysoką skuteczność usług SEO, która gwarantuje 100% zwrot inwestycji w pozycjonowania sklepu internetowego. Naszym klientom zapewniamy bezpieczne działania, regularne raporty, a także od 3-5x wyższą skuteczność pozycjonowania w porównaniu do działań konkurencji. Kompleksowa obsługa platformy e-commerce w połączeniu z profesjonalnym pozycjonowaniem gwarantuje wyższe pozycje na wybrane frazy w Google, a co za tym idzie wiekszą sprzedaż w sklepie internetowym.

Platformy e-commerce

Sklepy internetowe są często w swojej budowie zbliżone do stron internetowych, jednak oferują znacznie więcej funkcji oraz narzędzi niezbędny do kompleksowej obsługi sprzedaży w internecie. Tylko odpowiednia znajomość platform e-commerce gwarantuje satysfakcjonujące efekty pozycjonowania w Google. W Sirius PRO specjalizujemy się w pozycjonowaniu sklepów internetowych, dlatego znamy się na m.in.: Shoper, WordPress, Shopgold, Sky-Shop, Clickshop, IAI, Prestashop, Redcart, Sote Sklep, Shoplo, Cstore, Comarch e-Sklep, IAI-Shop, Ebexo, iStore, Selly, Sklepy Nazwa.pl, e-sklepy.pl, Venditor, Shopify, Volution, Big Commerce, LemonStand, Core Commerce, 3d Cart, SquareSpace, Big Cartel.

Content marketing

Content marketing to pozycjonowanie strony oparte o tworzenie wysokiej jakości treści w postaci artykułów i wpisów na blogu sklepu internetowego. W przypadku platform e-commerce jest to jedne z najlepszych narzędzi do zaprezentowaniu klientowi wysokiej jakości materiałów promocyjnych w połączeniu z uzyskaniem wysokiej konwersji.

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości content marketing tworzony przez najlepszych copywriterów w branży SEO. Ponadto w ramach usługi pozycjonowania oferujemy kompleksowe szkolenie dla pracowników firmy z zakresu odpowiedniego wyboru tematu oraz tworzenia treści internetowych w sklepie internetowym.

Optymalizacja e-sklepu

Optymalizacja sklepu internetowego to zagadnienie, które wymaga dużej ilości pracy oraz odpowiedniej wiedzy. Posiadając znajomość najpopularniejszych systemów e-commerce oraz zasad tzw. white SEO (pozycjonowanie zgodne z zasadami Google) potrafimy osiągnąć w tym temacie więcej niż ktokolwiek inny. Oferujemy kompleksową optymalizację sklepu dostosowaną pod wybrane frazy kluczowe oraz potrzeby klienta.

Doświadczenie w pracy z naszym klientami pokazuje, iż już sama optymalizacja SEO wykonana przez naszych specjalistów gwarantuje często większy efekty aniżeli pozyskiwanie zewnętrznych linków. Nasze działania są w 100% przejrzyste dla klienta – zawsze dzielimy się naszą wiedzą oraz informujemy o wszelkich zmianach w sklepie internetowym.

Optymalizacja e-sklepu

Na blogu

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami i poznaj nasze możliwości.