Platforma WordPress

WordPress to także system CMS, który doskonale nadaje się do tworzenia projektów internetowych w postaci e-aplikacji. Główną zaletą takiego rozwiązania jest wysoka niezawodność oraz niski koszt wdrożenia projektu. WordPress może posłużyć zatem jako m.in. platforma szkoleniowa, rozbudowany magazyn prasowy, serwis ze streamingiem wideo lub aplikacja internetowa. Wolna licencja oprogramowania umożliwia nieograniczoną modyfikację WordPressa, a wykorzystanie gotowego systemu gwarantuje szybkie i bezproblemowe wdrożenie platformy internetowej.

Niezawodność

Otwartość

Projekt

Zaprojektujemy platformę internetową zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i dbałością o najmniejsze detale. Przygotujemy niezbędną analizę przedwdrożeniową oraz dokumentację projektową.

Design

Stworzymy UX i UI design platformy zgodny z Twoimi oczekiwaniami i obowiązującymi standardami webowymi tak, aby doznania użytkowników były jak najlepsze.

Wykonanie

Wykonamy projekt zgodnie z przygotowaną specyfikacją oraz harmonogramem prac. Zadbamy o jego kompletne wdrożenie w firmie oraz przeszkolimy pracowników z obsługi e-platformy.

KONTAKT

71 307 00 73