Autor: Sirius Pro

OPINIE KLIENTÓW

Nasza marka słowami naszych klientów

„Najlepsza firma z jaką miałam okazję współpracować. Współpracę rozpoczęliśmy od seo, a obecnie zaowocowała ona postawieniem od zera całkowicie nowego sklepu na woocommerce. Świetny kontakt, błyskawiczna reakcja, szybka i fachowa pomoc, rozwiązania „skrojone na miarę” i duża wyrozumiałość dla mojego braku obycia z tematyką informatyczną. Szczerze polecam każdemu :)”

Małgorzata Bobula

„SUPER podejście do niezorientowanego w temacie klienta. Kontakt rewelacyjny, wszystko po kolei, jak dziecku Pan wytłumaczył . Bardzo dziękuję i szczerze polecam.”

Aneta Szymczyńska

„Współpracę z Sirius pro rozpoczęliśmy od naprawienia problemów w istniejącym WordPressie. Od tego czasu zespół Sirius pro zrealizował dla nas kilka projektów – współpraca przebiega wzorcowo.”

Paulina Starzyńska-Wilbik

„Zdecydowanie polecam firmę SiriusPro każdemu, kto potrzebuje pomocy przy WordPressie. Znaleźli i naprawili wszystkie błędy w ekspresowym tempie. Szybki kontakt i fachowa pomoc.”

Damian Sikorski

„Polecam współpracę z Firmą SiriusPro. Zaczęliśmy od współpracy przy tworzeniu strony na WordPressie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z terminów oraz efektu końcowego. Aktualnie od 4 miesięcy korzystamy z usługi SEO i content marketingu. Jeśli szukasz rzetelnej firmy to uważam, że warto skontaktować się i poszukać rozwiązania dla siebie w tej firmie.”

Atom Atos

Na tej stronie używamy plików cookies tylko w podstawowym zakresie i nie gromadzimy o Tobie żadnych dodatkowych danych. Akceptuję