POZNAJ NAS

Nasza historia. Nasza marka.

Strona siriuspro.pl została uruchomiona w 2016 roku, początkowo pełniąc funkcję głównej domeny i jednocześnie wizytówki dla naszej marki Sirius Pro. Na stronie siriuspro.pl prezentowaliśmy jednak nie tylko naszą ofertę, lecz także poradniki na temat WordPressa. Wynikało to z faktu, iż jako pierwsza marka w Polsce oficjalnie specjalizowaliśmy się tylko i wyłącznie w budowie oraz rozwijaniu stron opartych o WordPressa. Był to efekt naszej wieloletniej pasji do tej platformy oraz doświadczenia, które nabywaliśmy od 2014 roku tworząc w oparciu o WordPressa niezawodne, nowoczesne i przyjazne strony internetowe.

W tym samym czasie, gdy na polskim rynku dominowały zamknięte rozwiązania, my całkowicie postawiliśmy na otwarty system WordPress, a budując jakość marki Sirius Pro oparliśmy naszą pracę o takie wartości jak zaufanie, świadomość i wizjonerstwo. Wiele lat ciężkiej pracy, budowania niesamowitego teamu oraz zdobywania doświadczenia w pracy z WordPressem sprawiło, że dzisiaj możemy z dumą i pełną odpowiedzialnością nazywać się najlepszymi w Polsce ekspertami od WP.

Marka Sirius Pro przez ostatnie lata przeszła znaczący rozwój, realizując stawianą przed nią wizję w momencie jej powstania. W tym samym czasie strona siriuspro.pl stała się jednym z najbardziej popularnych w Polsce blogów o tematyce WordPressa. Wszystko to sprawiło, że w 2018 roku zdecydowaliśmy się na ważny ruch jakim było stworzenie na domenie siriuspro.io całkowicie nowej strony internetowej poświęconej budowaniu z Sirius Pro rozpoznawalnych i dochodowych marek w internecie, która obecnie została w 100% zintegrowana z siriuspro.pl. Strona siriuspro.pl została natomiast przekształcona w najlepszy i najbardziej wartościowy blog o WordPressie w polskiej blogosferze, na którym znajdziesz także inne wartościowe poradnik i artykuły publikowane przez naszych ekspertów.

Od tego czasu na naszym blogu Sirius Pro dokładamy największych starań po to, aby dostarczyć Ci najbardziej wartościową i sprawdzoną wiedzy na temat tej platformy. Cegiełka po cegiełce, słowo po słowie, budujemy i rozwijamy najlepszy content w polskiej blogosferze dzięki, któremu możesz nauczyć się jak tworzyć i rozwijać samodzielnie strony internetowe. A gdy tylko będziesz potrzebować pomocy, nasi eksperci są tu zawsze dla Ciebie dostępni po to, by pomagać z WordPressem i budowaniem zyskownych marek w sieci.

Na tej stronie używamy plików cookies tylko w podstawowym zakresie i nie gromadzimy o Tobie żadnych dodatkowych danych. Akceptuję