Nasza misja

Sirius PRO wdraża nowoczesne i zaawansowane projekty informatyczne, które optymalizują procesy sprzedażowe oraz umożliwiają rozwój technologiczny i ekspansję rynkową dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Oferowane usługi cechują się najwyższym profesjonalizmem, a jakość wykonanej pracy gwarantuje zadowolenie klienta. Długotrwała współpraca budowana jest na fundamentach wzajemnych korzyści biznesowych.

Kim jesteśmy

Jesteśmy młodym zespołem specjalistów z Wrocławia, dla których branża IT stanowi od wielu lat przede wszystkim pasję. Swoją wiedzę i doświadczenie czerpiemy z wieloletniej pracy, której efektem są wdrożenia projektów IT dla wielu firm w całej Polsce. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach.

Co robimy

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dla których przygotowaliśmy kompleksową obsługę firmy połączoną z doradztwem informatycznym. Specjalizujemy się w rozwiązania webowych takich jak pozycjonowanie oraz wdrażanie projektów IT. Od połowy dekady przeprowadzamy szkolenia biznesowe z zakresu e-biznesu.

W jaki sposób

W naszej praktyce przykładamy największą uwagę nawet do najmniejszych szczegółów, ponieważ doskonale wiemy, że to właśnie one stanowią o efekcie końcowym. Stawiamy na w pełni profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta, ponieważ wiemy jak różne są potrzeby każdej firmy. Powierzone nam zadania traktujemy jak własne cele, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość usług IT na polskim rynku.

Nasze umiejetności

SEO

Znamy się na pozycjonowaniu w Google zarówno stron jak i sklepów internetowych.

Systemy

Wiemy jakie oprogramowanie IT wybrać dla małych, średnich i dużych firm.

E-biznes

Wiemy jak skutecznie wdrożyć oraz prowadzić biznes w internecie.

Optymalizacje

Pomagamy optymalizować zarówno koszty utrzymania jak i wydajność systemów IT.

Serwery

Znamy się na tworzeniu oraz optymalizacji serwerów z bazami danych SQL.

Projekty

Projektujemy oraz tworzymy strony, sklepy i aplikacje webowe.

Dowiedz się więcej

Wyślij nam wiadomość i dowiedz się więcej o naszej firmie.