Nowy wygląd strony Sirius PRO

Po długim czasie oczekiwania oraz wielu godzinach pracy w końcu jest już oficjalnie nasza nowa strona internetowa! Zapraszamy zapoznania się ze zmianami, które na was czekają.

Nowy wygląd strony Sirius PRO

Projekt nowej strony internetowej dla Sirius PRO przeciągał się od długiego czasu, ponieważ mamy świadomość jak ważna jest spójna identyfikacja wizualna każdej marki, w tym także naszej. Wykonanie projektu oraz jego wdrożenie pochłonęło wiele naszej pracy co zaowocowało dla nas wieloma lekcjami nauki. Po dziesiątkach godzin pracy oraz setkach poprawek w końcu możemy oficjalnie oddać Państwu do dyspozycji odświeżoną witrynę firmową.

Nowa strona internetowa naszej firmy to nie tylko zupełnie nowy wygląd, ale przede wszystkim wyznacznik najnowszych trendów w branży IT, o których więcej napiszemy niebawem w osobnym wpisie. Projektując oraz tworząc nową witrynę Sirius PRO postawiliśmy na minimalizm, który widoczny jest już na pierwszej stronie. Oferta została podzielona na 3 sekcje (podstrona „Szkolenia” jest wciąż w trakcie tworzenia), a każda z nich w przejrzysty sposób prezentuje nasze produkty oraz usługi w trybie one page.

Do dyspozycji oddajemy także wam czat online, który pozwala na błyskawiczny kontakt z naszą obsługą sprzedażową i techniczną. Nowa witryna internetowa w dalszym ciagu opiera się w całości na WordPressie, który jest naszym zdaniem najlepszym system CMS do tworzenia witryn (i nie tylko). Została ona zbudowana na podstawie HTML 5 i CSS3, a ilość wtyczek wykorzystanych do pracy serwisu została ograniczona do niezbędnego minimum. Oczywiście tak jak w przypadku stron internetowych naszych klientów witryna jest w 100% przyjazna Google tzw. SEO friendly.

Zapraszamy do odkrywania naszej nowej strony firmowej oraz dzielenia się z nami wrażeniami w komentarzach 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone zostały gwiazdką.