Czym jest i na czym polega outsourcing?

Rozwój rynku usług outsourcingowych w Polsce na przestrzeni ostatnich lat bardzo efektywnie wpłynął na poziom świadczonych usług. Biznes ufniej zerka w stronę zewnętrznych firm i decyduje się przenieść na nie część ciężaru związanego z funkcjonowaniem przedsiębiorstw i spółek.

Czym jest i na czym polega outsourcing

Czym jest outsourcing?

Nowe czasy przyniosły nowe modele prowadzenia biznesu. Sztywne biznesplany okazały się nieskuteczne, a budowanie zaplecza pomagającego rozwijać biznes stało się niepotrzebne. Outsourcing to nic innego jak delegowanie zadań i zlecanie konkretnych prac zewnętrznym firmom. Ty nadal jesteś szefem, ale odpowiedzialnością i pracą dzielisz się z nami. To my zajmujemy się obsługą informatyczną, pomocą, szkoleniami i zapewnieniem odpowiednich narzędzi do pracy.

Dlaczego warto skorzystać?

Korzyści jest wiele, ale przede wszystkim interesuje nas oszczędność czasu i pieniędzy. To oczywiste. Posiadamy bogate doświadczenie, znajomość rynku oraz skutecznych narzędzi pozwalających zwiększyć wydajność systemów IT i baz danych.

Wypracowaliśmy zoptymalizowane procedury, które skróciliśmy do minimum, by odciążyć Ciebie i Twój biznes od skomplikowanych rozwiązań organizacyjnych. Porządkowanie to nasza specjalność.  Potrafimy skupić się na najważniejszych aspektach i robimy to w sposób bezbolesny. Dzięki współpracy ze specjalistami, eksperckiej wiedzy, potrafimy działać szybko i elastycznie. Dzięki szerokiej analizie tworzymy dedykowane rozwiązania, które pozwalają uniknąć częstych i kosztownych błędów oraz są skuteczne w pozbywaniu się chaosu organizacyjnego.

Elastyczny pracodawca

W dobie globalizacji i zmiennych trendów na światowym rynku niezbędne jest skuteczne i szybkie przewidywanie. Prognozowanie zysków łączy się z ryzykiem. Często podejmowanie trudnych decyzji, powoduje gwałtowne zmiany organizacyjne, a co za tym idzie wywołują opór u pracowników. Wydłużają również czas konieczny do przystosowania się do nowych warunków działania.

Z pomocą przychodzi zewnętrza firma – taka jak nasza – która z powodzeniem wdroży zaplanowane zmiany bez bolesnych konsekwencji. Gdy my pracujemy, Ty nadal zajmujesz się zarządzaniem i realizowaniem kolejnych kamieni milowych Twojego biznesu. Na nas spoczywa również szkolenie pracowników, przygotowanie dokumentacji i zapewnienie stałej pomocy technicznej.

Outsourcing dla małych i dużych

Bez względu na rozmiar i charakter Twojego biznesu zawsze jesteśmy w stanie pomóc Ci w jego ulepszeniu. Bez znaczenia jest czy posiadasz małe, bądź duże doświadczenie. Uwielbiamy wyzwania, tworzenie dobrych rozwiązań z dziedziny IT jest naszą misją i emocjonującą przygodą.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeżeli nie znasz odpowiedzi na to pytanie, ale czujesz się zainteresowany przejrzyj naszą ofertę lub od razu napisz do nas. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na naszych stronach, wspólnie zastanowimy się jak usprawnić Twój biznes. W dobie powszechnej informatyzacji zakres możliwości jest praktycznie nieskończony. Rozwój technologii każdego dnia przynosi nowe, coraz lepsze rozwiązania. Pomagamy zarówno przy obniżaniu kosztów związanych z elektronicznym obiegiem dokumentów w firmie, jak i w budowaniu wydajnych systemów obsługujących obszerne bazy danych.

Outsourcing od samego początku

Też kiedyś zaczynaliśmy i mamy dla Ciebie radę: zacznij myśleć o outsourcingu już dziś! Dlaczego warto zainteresować się współpracą już na samym początku? Posiadamy bogate doświadczenie, niezbędne know-how, czyli wiedzę, którą możemy się podzielić oraz wskażemy drogę na skróty.

Przede wszystkim jakość!

Niezwykle ważna jest dla nas jakość oraz profesjonalizm naszych usług. Do budowania długotrwałych relacji potrzebne są dwie rzeczy: zaufanie i dobra komunikacja. Lojalność i rzetelność lubią nagradzać tych, którzy je wyznają. Do Twojej dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie. Stale śledzimy trendy na rynku IT by być krok przed konkurencją. Skorzystaj z naszego zaproszenia i skontaktuj się z nami.

Jak zacząć?

Zlecenie obsługi informatycznej zewnętrznej firmie zwiększy Twoje szanse i pomoże odnieść upragniony sukces. Podczas gdy konkurencja dopiero poszukuje dobrych rozwiązań, Ty otrzymujesz gotowe i skuteczne metody zarządzania. Pozwoli to ograniczyć do minimum czas, który musiałbyś poświęcić przygotowaniu i rozbudowie logistyki. Rozpoczynając współpracę z Sirius PRO, będziesz mógł w pełni poświęcić się osiąganiu wyznaczonych celów biznesowych.

Naszej firmie zależy, by nasi partnerzy rozwijali pełnię swoich możliwości – wszak sukces Twojego biznesu przyniesie obopólne korzyści. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenia razem, łatwiej dotrzemy do nowych klientów i pozostawimy w tyle Twoją konkurencję.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone zostały gwiazdką.