Content marketing to określenie, za którym kryje się reklama w internecie z wykorzystaniem wysokiej jakości, spersonalizowanych tekstów publikowanych na firmowej stronie internetowej lub blogu. Jest to aktualnie jeden z najlepszych sposobów na dotarcie nowych klientów w internecie. Content marketing jest także pomocny przy pozycjonowaniu strony lub sklepu internetowego m.in. poprzez odpowiednie dobranie tematów oraz słów kluczowych.

To właśnie dzięki specjalistycznym artykułom przekazującym wartościową wiedzę i wskazówki możliwe jest pozycjonowanie strony na tzw. frazy z długim ogonem, czyli składających się 3 lub więcej wyrazów. Publikowanie treści w ramach prowadzonego e-biznesu pozwala na osiągnięcie wymiernych korzyści relatywnie niskim kosztem oraz w znacznie krótszym czasie. W połączeniu z kompleksowym pozycjonowaniem witryny, content marketing stał się jednym z głównych narzędzi e-marketingu.

W czasach, gdy prowadzenie biznesu wymaga również dbania o aktualne treści i informacje zawarte na firmowej stronie, co raz bardziej popularne staje się korzystanie z outsourcingu dla tworzenia eksperckich artykułów. Z pomocą przychodzą wykwalifikowani specjaliści zwani copywriterami, którzy dzięki znakomitym umiejętnościom tworzenia specjalistycznych treści pomagają osiągnąć większy ruch na stronie internetowej.

W Sirius PRO zatrudniamy ponad 20 copywriterów, którzy każdego dnia przygotowują dziesiątki artykułów w ramach tzw. content marketingu. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim szybki czas realizacji treści oraz najwyższą jakość tworzonego contentu. Każdy tekst poddawany jest naszej ocenie oraz weryfikacji pod kątem występowania zbliżonych treści w internecie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w copywritingu oraz specjalistów z każdej dziedziny tematycznej oraz branży.

Najlepsi eksperci

Zlecone treści przygotowują najlepsi copywriterzy z branży oferując unikalne teksty o wysokiej jakości.

Wyjątkowe artykuły

Wszystkie nasze artykuły sprawdzone są pod kątem unikalności w internecie.

Wiele branż

Każdego dnia ponad 20 copywriterów z różnych branż opracowuje zlecone teksty.

Elastyczne ceny

Każdy artykuł wyceniany jest indywidualnie, dzięki czemu posiadamy konkurencyjną ofertę

Błyskawiczna realizacja

Wszystkie nasze teksty przygotowujemy w ciągu 6 godzin od zlecenia jego realiacji.

Artykuły sponsorowane

Nasi copywriterzy przygotowują również artykuły sponsorowane, publikowane w zewnętrznych serwisach.

Content marketing

Zlecając nam pracę masz gwarancję, że przygotujemy dla Ciebie znakomite teksty, które korzystnie wpłyną na promocję Twojej marki w sieci. Wszystkie teksty podlegają surowej ocenie oraz poprawkom jeżeli wymaga tego sytuacja. Nasze teksty gwarantują pozytywne oddziaływanie na ruch na stronie oraz wyświetlenia w Google.

Zapewnimy odpowiedni dobór tematu oraz słów kluczowych, a także odpowiednio sformatujemy tekst zgodnie z zasadami SEO. Ponadto możemy do tekstu dołączyć opis meta description, a także przygotować treści w wielu językach.

Nasze rozliczenia opieramy tylko i wyłącznie o określoną ilość znaków, dlatego płacisz tylko za faktycznie wykonaną pracę naszych copywriterów.

Copywriting

Dowiedz się więcej

Zostaw swój e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą.