Bezpieczeństwo IT w dużych firmach w Polsce

Najnowszy raport Intela podsumowuje jak wygląda bezpieczeństwo IT w dużych firmach w Polsce w 2016 roku. Chcesz wiedzieć jaka jest skala zagrożeń czyhających na polskich przedsiębiorców w internecie? Zapoznaj się z wynikami badań firmy Intel.

Bezpieczeństwo IT w dużych firmach w Polsce

Nie tak dawno pisaliśmy na naszym blogu o tym jak ważne jest w obecnych czasach bezpieczeństwo IT w firmie. Jeżeli nie czytaliście jeszcze naszego artykułu to zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem dostępnym w tym miejscu:

Bezpieczeństwo IT w firmie

Raport na ten temat przygotowała także firma Intel, a na celownik swoich badań wzięła 250 Polskich, Węgierskich, Rumuńskich i Czeskich przedsiębiorstw. Jak pokazują wyniki raportu, aż 27% firm w Polsce odnotowało przynajmniej jeden incydent naruszenia bezpieczeństwa w ciągu ostatniego pół roku, a prawie połowa z nich nie posiada wewnętrznej procedury w przypadku wystąpienia kryzysowej sytuacji. Firma Intel zbadała zatem, czy i w jaki sposób przedsiębiorstwa są gotowe stawić czoła co raz bardziej zaawansowanym i niebezpiecznym zagrożeniom w internecie. Zachęcamy mocno do zapoznania się z 20 stronicowym raportem dostępnym pod tym adresem oraz do wyciągnięcia konstruktywnych wniosków dotyczących zabezpieczeń w waszej firmie.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, które potrzebują profesjonalnego wsparcia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, którym celem jest zabezpieczenie struktur IT firmy. W Sirius PRO nie tylko zabezpieczymy Twoją firmę przed zewnętrznymi zagrożeniami, ale także zoptymalizujemy wydajność oraz wydatki związane ze sprzętem i oprogramowaniem IT.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone zostały gwiazdką.