Sponsorowane artykuły zamieszczane w tematycznych serwisach to obecnie najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób na poprawę pozycji strony internetowej w Google oraz wypromowanie marki. Tylko zaufane witryny o wysokich wskaźnikach takich jak Page Rank, Trust Flow i Domain Authority pozwalają na osiągnięcie dużego ruchu z Google oraz wysokiej pozycji dla wybranych fraz kluczowych. Ponadto zgodnie z zasadami Google jest to jedna z niewielu legalnych metod pozycjonowania tzw. white SEO.

Artykuły sponsorowany to wysokiej jakości tekst napisany przez naszych specjalistów od copywritingu tak, aby jak najlepiej wypromować Twoje produkty i usługi w sieci. Zamieszczony w uznanych serwisach tematycznych generuje pozytywny ruch na Twoją stronę internetową już w momencie publikacji poprzez link dofollow.

W Sirius PRO posiadamy największą w Polsce bazę wysokiej jakości serwisów, z którymi od lat współpracujemy. Pozwala to wyselekcjonować strony, które zapewnią Twojej witrynie najlepszy efekt SEO. W naszej firmie zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, którzy zawsze dbają o wysoką jakość tekstu, tak aby godnie on reprezentował Twoją markę i stronę do której kieruje.

Znaczna część serwisów, w których zamieszczamy sponsorowane artykuły należą do nas, dzięki czemu masz najwyższą gwarancję jakości stron linkujących. Czas realizacji wszystkich zamówień wynosi maksymalnie do 48 godzin od opłacenia zamówienia. Twoje artykuły pozostaną na stronie tak długo jak tylko będzie ona istnieć, dlatego nawet raz wykupiony artykuł potrafi przynosić wieloletnie zyski.

Wysoka jakość

Nasze teksty wyróżniają się nie tylko jakością, ale również odpowiednią optymalizacją pod kątem klientów i Google'a.

Ruch na stronie

Artykuły sponsorowane bezpośrednio wpływają na większy ruch na stronie internetowej do której prowadzą.

Zaufane serwisy

W naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone oraz zaufane serwisy, które dobierzemy do Twoich potrzeb.

Wysoki ranking

Artykuły zamieszczane są w serwisach posiadających wysokie wskaźniki TR, CF, PR oraz DA.

Promocja marki

Nasze artykuły sponsorowane promują się same zapewniając wysoką konwersję nowych klientów.

Raz na zawsze

Opublikowany tekst pozostanie z linkiem dofollow tak długo jak sam serwis, w którym jest opublikowany.

Artykuły zdrowotne

Artykuły sportowe

Artykuły biznesowe

Artykuły e-commerce

Artykuły motoryzacyjne

Artykuły elektroniczne

Artykuły IT

Artykuły finansowe

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie.